Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok többségének tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többségének tényleg a szőrös pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem :D
2012. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Inkább legyen szőrös, minthogy gyantázza magát, fúj.
2012. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, bár mondjuk attól függ mennyire szőrös az a pasi.. :D Én azon az elven vagyok, hogy ha már van pasim akkor legyen férfias (nem arra értem, hogy ne borotválkozzon meg fedje tetőtől talpig szőr a testsét, hanem bizonyos testrészein nem árt egy kis izgi szörzet, mondjuk mellkas, nemiszerv, láb). Azt szeretem, ha mondjuk van egy pasim és mondjuk az ágyban is vagyunk ne úgy érezzem, hogy egy gyerek van mellettem,hanem egy igazi férfi. Ez engem felizgat nagyon.. ;)
2012. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
A hát kivételével szerintem mindenhol vonzó a normál mennyiségű szőr.20/L
2012. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
az attól függ, hogy mennyire szőrös... :)
2012. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
én antimellszőr lány vagyok
2012. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
egy kicsi lehet, de a sűrűtől sajnos undorodom
2012. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
milyen szőrre gondolsz? borosta?jöhet, az szexi. de amikor már egy pasi borotválja lábát, kezét az undoritó. :D én szeretem a szőrős pasikat. márha nem dzsungel :D
2012. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

Szőrös láb jó

Szőrös mellkas fúj

2012. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

sajna a tapasztalatom az, hogy nem...:/

nem vagyok túlságosan szőrös, pl nem szőrős a hátam meg iylenek...de a karom, mellkasom, hasam, lábam, (combom is)

szőrös.

ehhez társul egy macis testalkat (nem hájas..hanem mackós)

sportolok rednszeresen (kondi, futás) szóval ahhoz mérten kell elképzelni.

állítólag jóképű is vagyok.


és a csajok mégsem "vonzódnak" hozzám...a legtöbbször aztlátom, hogy menő dolog ez a "csigaság" hogy nincs egy szál szőr se rajtuk stb stb...:/

20/F

2012. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!