Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos kérdés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos kérdés és kérlek titeket ha lehet akkor csak normális válaszokat kapjak?

Figyelt kérdés
Van egy lány a buszról amivel reggel szoktam menni és sokszor szoktam nézni és ő is engem és észrevettem hogy néha akkor is néz amikor nem nézek oda. Szerintetek tetszem neki?
2012. ápr. 20. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
nem, csak van egy csótány a hajadban. innen látom.
2012. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehetséges. menj oda, és mondd neki: szia. és mosolyogj :) ez fontos.
2012. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézni a reggeli buszon azt a srácot aki tetszik. Lehetséges ^^
2012. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elég valószínű
2012. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

csináld úgy hogy az egyik füledbe beledugod az egyik fülhallgatódat. azzal az oldalla ahol szabadon marad a füled azzal fordulj felé, persze kicsit úgy hogy rá is tudj nézni, kezdj el vele kommunikálni vagy valami megszólítást is és ha reagál akkor mond azt hogy várj egy pillanatot... majd pedig úgy csinálsz mintha a telefonba beszéltél volna a fülesen keresztül. kihúzod a fülest, és ez ad egy kis hangulatot a beszélgetésnek....

Egyébként azt nem írtad meg hogy neked is tetszik e a lány vagy számodra ő betty a csúnya lány?

Lehet hogy télleg valami új kirivó külsőd lett, nem lettél kopasz pl? vagy pedig ha nem jön be a csaj, akkor pedig riaszd el valahogy, pukizd le sunyiba" véletlenül" a buszon...

2012. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
az utolsó persze egy oltári nagy poén akart lenni.... csirióhhh
2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként nekem is tetszik a lány:)
2012. ápr. 20. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, a csaj milyen, neked tetszik?
2012. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, amikor elkezdtem írni ez még nem volt meg^^
2012. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!