Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm barátnője rám van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm barátnője rám van szállva. Hogy koptassam le?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki átszokott jönni hozzánk mert jóba vannak nagyon. De észrevettem hogy folyamatosan néz engem, sokat kérdez rólam meg máshogy beszél velem. Nagyon feltűnően viselkedik. A legkisebb mozdulatomra is kíváncsi. Tőlem már kérdezte hogy milyen a kapcsolatom a barátnőmmel stb. Sokszor rázza magát előlem és amikor úgy jön h nincs itthon a barátnőm alig tudom lerázni. Nem akarom hogy miattam összevesszenek mert nagyon jól megértik egymást, és nem miattam jön át a csaj ebben biztos vagyok. Volt már olyan hogy a seggét a farkamhoz nyomta "véletlenül" meg ilyenek. Azt hiszem az volt eddig a legmerészebb ötlete. Hogy beszéljek vele? Az se segít ha bunkó vagyok vele.

25/F


2012. ápr. 20. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem akarnék olyan barátnőt, aki zaklatja a pasimat. Az ilyen nem barát.
2012. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szar helyzet.. a barátnőd tud róla? ha nem akkor beszélj vele, mert különben te jössz ki belőle rosszul.
2012. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy a bnőd kérte meg egy hűségtesztre.
2012. ápr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg a barátnődet vagy dugd meg. Ha a barátnőd tényleg hűségtesztet csináltat, akkor őt dobd ki, a barátnőd (volt barátnőd) barátnőjét meg d*gd meg, ha meg tudod még. Ha nem ,akkor mehet ő is a kukába.
2012. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!