Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől alakul ki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki, ha egy szinte még 'kislány' egy nagyfiúra vágyik?

Figyelt kérdés

Kicsit fura kérdés tényleg,de mitől alakul ki, hogy egy 14 éves lány, egy 25 éves srácra vet szemet?:)

Mitől függ, hogy nem a korosztálya hozza lázba?

Nem érzem magam másnak, nem érzem magam sem 'gyerekesnek' sem túl felnőttnek.

Egy átlagos kamasznak.

Ez eddig nem volt benn a szövegben, mert könnyen jönnek a kritizálók, de sztárról van szó.

Nem-nem Fluor, és nem is SP:)

Miért alakul ki?


Még egy kérdés.

Melyik jobb szerintetek: Ha egy ilyen korú lány, még csak álmodozik úgy mint netán én?

Vagy kipróbálja, és élesben éli az életét?


Remélem erre normális válaszokat is kapok, nem csak lenézőt.

14/L


2012. ápr. 20. 23:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából minden kislány így kezdi. Először ideálokba szerelmes, és csak később húsvér emberekbe. Majd ha már kézzel fogható társad lesz, érezni fogod, mennyivel másabb olyat szeretni, akit tényleg ismersz, mint olyat, akit minimális info és a fényképek alapján csak elképzelsz magadnak.
2012. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában a lányok/nők idősebb férfit szemelnek ki, mert ők érettebbek és ez vonzó tulajdonság tud lenni. (tisztelet a kivételnek) Engem is mindig az idősebbek vonzottak, külsőleg (férfiasabbak), belsőleg.

És szerintem jobb még az álmodozás szintjén megmaradnod, nem bántás, de fiatalka vagy, van még időd, tanulni valód az életről. :)

22/L

2012. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkorban teljesen normális, hogy ideálokat követsz. De fontos, hogy ezek maradjanak is ideálok. Álmodozz csak nyugodtan, ennek van most itt az ideje. Ahogy fogalmazol, élesben élni az életet ráérsz még felnőtt korodban! De nézz körül: szerinted vonzóak a teljesen kiélt és kiégett 16 évesek, akik negyvennek néznek ki! És hidd el: az csak rosszabb lesz!

Szóval álmodozz csak nyugodtan, abból baj nem lehet. és az álmodozás, rajongás esetében nem számít a korkülönbség! :D

2012. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy férfira vágysz, más dolog hogy maradjon vágy. 14 évesen egy 27 évesért rajongtam :D
2012. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy híresség azért más kategória, mint a szomszéd huszonéves srác. Én is gyönyörködöm 35 és 40 közötti sztárokban, de a hús-vér emberek közül csak a 25 körüliekre vetek szemet.
2012. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
apakomplexus:D
2012. ápr. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fú, én 13-14 évesen számtalan színész stb. srácba bele voltam zúgva (még az unokatesómtól is rendre zavarba jöttem :P).
2012. ápr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Apahiány.
2012. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Már megijedtem, hogy velem van baj,hogy nem a mai 17 éves Justin Bieber az álom pasi, mint nagyon sok tininek.

Valaki írta, hogy szerintem vonzóak-e a 16 évesen kiélt lányok? A válaszom: Nem, nem azok... Barátnőm 16 éves, és Ő is úgy van mint én, Ő is csak álmodozik. Bár lassan már 15 leszek, nem unom még:)


Akik írták az apásat: Nem valószínű, hogy ez lehet a háttérben, mert nem pótapának képzelem el.

Őt úgy képzelem el, mintha csak egy hozzám közelebb álló személy lenne. Persze ez csak képzelgés.

Valószínű nem belé vagyok zúgva, hanem a magamban, róla állított képnek:)

2012. ápr. 21. 10:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Az apakomplexus nem azt jelenti, hogy apának képzeled el :) De nálad nem erről van szó, tizenévesen teljesen normális az is, hogy felnőttekhez vonzódsz, meg az is, hogy sztárokba szeretsz bele. Akkor is normális lenne, ha az ismerősöd lenne, csak akkor már az ő felelőssége lenne, hogy megmaradjon plátói szinten.
2012. ápr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!