Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az h részegen más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h részegen más fiú kell nekem? Van egy több hónapja tartó kapcsolatom, minden rendben van.

Figyelt kérdés
De még is úgy érzem amikor nem vagyok józan és nincs mellettem a párom, hogy más kell nekem. Nem szexre gondolok, ha nem h ott legyen, megfogja a kezemet puszi. ölelés. De mért? Szeretem a barátomat.
2009. jún. 21. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ital felerősíti az érzelmeket. Ebben az esetben arról van szó, hogyha egy helyes pasit látsz, és nincs ott a barátod, akkor a pia hatására túlértékeled a helyességét és erőssebb vonzalmat érzel iránta. Vagy tévedek? Ha a barátoddal piálsz, akkor is más kell?
2009. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vele még nem volt olyan h együtt ittunk..de ha iszom úgy érzem h ő nem kell nekem...egyik bulin sok helyes sráccal voltam -mármint nem úgy hanem csak körülöttem voltak :) ... de tudtam h van barátom és nem is történt semmi de még sem őt akartam ha nem mást...de ez pokoli érzés tud ám lenni :/ ... és mindig van egy fiú amikhez jobban vonzódom a társaságból ... és az olyankor a legrosszabb... mivel néha érzem is h kölcsönös... egyszer már követtem el egy hibát... és sajnos asszem mégegyszer megtudnám tenni...de nem piásan meg csak a barátom kell nekem...és belehalnék ha vége lenne jo nem halnék bele de pokolian érezném magam nagyon megviselne...de akkor ez mi ez a piás ügy?:(
2009. jún. 21. 01:18
 3/7 A kérdező kommentje:
elnézést-elírtam. akihez* és bocsi h ha érthetetlen lennék :/ csak kérdezzetek- és köszönöm szépen :) és igen végűlis igazad van, nem tévedsz... :/
2009. jún. 21. 01:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy miért van ez így, de a probléma egyszerűen orvosolható. Mellőzni kell az alkoholt.
2009. jún. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, az a helyzet, hogy nem vagy igazán szerelmes a barátodba. tedd a kezed a szívedre: ha igazán szeretünk valakit, nincs olyan, semmilyen körülmények között, hogy mások puszijára, érintésére vágyunk. velem is volt ilyen, hogy komoly kapcsolatom volt és rendszeresen más fiúkkal álmodtam éjszaka. be kellett vallanom magamnak, hogy nem vagyok igazán szerelmes. ne hazudj tovább se magadnak, se a fiúdnak.
2009. jún. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Asszem a perzsáknál volt bevett szokás, hogy amit jó ötletnek tarunk józanul és részegen is, az valóban jó ötlet.


De a lényeg: A pszichológia mint tudomány azért tudott ilyen nagyon felfutni, mert manapság mindenki hazudik saját magának (kevés kivétellel). Eljátsszuk, hogy boldogok vagyunk egy kapcsolatban, hagyjuk hogy az ember akivel vagyunk uralkodjon rajtunk, és közben azzal verjük át magunkat, hogy "azért hagyom mindezt, mert szeretem", stb. És mi köze az egésznek az alkoholhoz? Jelen esetben az alkohol olyan mint egy igazság szérum. Ha iszonyatosan jó kedvűnek mutatjuk magunkat, de valójában ezzel egy mélyben rejlő szomorúságot akarunk leplezni, akár önmagunk elől is, akkor a pia kihozhat belőlünk egy egész éjszakán át tartó bőgést (láttam már ilyet. a legviccesebb az volt, amikor a disznóölést végigbőgte a hentes:)) Ez egy elég intő jel, ha valaki nagyon másképp viselkedik részegen mint józanul, akkor bizony van a mélyben valami, amit nem vall be magának.

2009. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alkohol hatására semmi olyat nem tesz, ami amúgy nincs a fejében. Az alkohol egyszerűen a gátlásaidat oldja és a hangulatodat fokozza.
2009. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!