Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire gyengéim a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire gyengéim a lányok?

Figyelt kérdés

Akármerre járok, ha meglátok egy nekem tetsző lányt egyből beindulok, elkezdek róla fantáziálni, kívánom őt és nem tudok másra koncentrálni, figyelni csak a lányra.


Másokat irigylem, mert ők simán el vannak a kis világukban én meg mindig a nőket figyelem, bár ne lennék ennyire nőimádó!


Főleg azért mondom ezt, mert én sajnos nem vagyok egy kelendő fajta fiú, alacsony is vagyok és nem is egy Brad Pitt, a nagy orromról ne is beszéljek...



2012. ápr. 22. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor amúgy mi a faszt vársz ? VÁRJ KÜLDÖK EGY LÖKET ÖNBIZALMAT A MONITORON KERESZTÜL
2012. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz egy barátnőd, akkor rá fogsz koncentrálni.
2012. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem a fiúk a gyengéid...
2012. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak az a legnagyobb problémám, hogy nincs önbizalmam és rondának tartom magam, na meg alacsony is vagyok.


Nem hiszem, hogy valaha találok olyan lányt, aki nekem is bejön külsőre és én is neki.


Nekem sok lány tetszik, tetszett már, de nekik tuti jobb pasi kéne.


Ismerve a mai tinik igényeit.

2012. ápr. 22. 18:20
 5/8 mus musculus ***** válasza:
Mekkora az az alacsony?
2012. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amúgy hány éves vagy??
2012. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
165cm magas vagyok.
2012. ápr. 26. 21:19
 8/8 mus musculus ***** válasza:
Na, én meg 160 és nem szeretek magassarkút hordani. El nem tudom képzelni, hogy rajtam kívül egy ilyen lányt sem hord hátán a Föld.
2012. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!