Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudja mondani nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudja mondani nekem valaki (fiúkat kérdem) hogy miért akar mostanában minden 13-19 éves fiú csak szexet a lányoktól?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert a lányok mostanában annyira becstelenek lettek hogy nem is tartom őket többre.
2012. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én lassan 50 éves vagyok, de amikor én voltam ennyi idős a fiúk akkor is ezt akarták.

tehát szerintem változás nincs.

2012. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1:szerintem meg elég sok kivétel van

2: nem csak szexet akarnak akik nem kivételek

3:(1. válaszolóhoz hasonló válasz) a lányok 1 része olyan becstelen és BUTA,hogy mást nem is tud nyújtani.

2012. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak mindig is szexet akartak, más kérdés, hogy ez náluk kapcsolattal is járhat, ha szeretnék.
2012. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hát engem ez nagyon idegesít, hogy egy 18éves fiúval beszélgetek facen, és minden második szava a szexre utal..:/
2012. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Szóval kamszex?
2012. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocs az általánosításért lányok, de aki nem azt akar, azt nem veszitek észre, vagy barát-zónás.
2012. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok. nem minden lány akar szexet, van aki másra is képes. egy kapcsolat nem az alapján dől el, hogy milyen a szex.
2012. ápr. 22. 17:54
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Mert a mai fiatalok többsége erkölcsileg is rendkívül dekadens irányba halad. Ma ott tartunk, hogy 12-14 éves lánygyerekek fehérneműs képeket töltögetnek fel magukról, hogy az, aki 1 hónap ismeretség után nem fekszik le a 'párjával' az abnormális idióta, hogy, aki a házasságig szűz akar maradni az beteg lelkű, vagy gyáva.

Lehet, hogy a fiúk egy része már régen is a szexre hajtott, de hogy ennek anno nem volt akkora nyilvánossága ezáltal reklámja mint most, hogy egész divat születhessen belőle, az biztos.

A mai lányok jó része 10 évesen szopnak,basznak,isznak,festik magukat,miniszoknyába járnak,drogoznak és észre sem veszik, hogy az évek alatt milyen kiélt, üres senkikké válnak.

De a fiúk sem jobbak semmivel, ugyanolyan erkölcstelen, nagypofájú barom a többségük és csak szexre kell nekik a lány, de ha nem is CSAK arra, azért ha egy ideig nem fekszik le velük a lány, akkor elhagyják.


Manapság meg fordult a dolgok menete, előbb szex, utána TALÁN ismerkedés és kapcsolat(járás).

Rengeteget lehet hallani, hogy "szex nélkül nincs kapcsolat"-"a szex tesz teljessé egy párkapcsolatot" de a helyzet az, hogy a szex túl van értékelve, így rengeteg más párkapcsolati érték háttérbe szorul, amiknek sokkal inkább uralniuk kéne egy kapcsolatot, mint a szexnek.


Számomra rettentően undorító ez a hozzáállása a fiataloknak.

Erre sokan azt mondják, hogy maradi vagyok, meg haladjak a korral, mivel ők azt hiszik, hogy a fejlődés úgy tud a leggyorsabb lenni, ha mindent hátrahagyunk és 'megreformálunk' amiben az előző generációk, korok hittek, pedig ez nem igaz. Nem a fejlődés sebessége számít, hanem az iránya és azt úgy tudjuk a legpozitívabban befolyásolni, ha az elődök pozitív értékeit nem kukába vetjük, hanem továbbfejlesztve magasabb szintre emeljük, azonban erre ez a társadalom még nem érett meg és bevallom, félek attól, hogy végül mivé fogja a jelenlegi fejlődési irány alakítani az embereket, az emberi kapcsolatokat, ha csak még a folyamat visszafordíthatatlansága előtt valami csoda folytán meg nem történik a felismerés.

2012. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki a szexet akarja, csak van akinek van esze és párkapcsoltaként álcázza a vágyait.
2012. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!