Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor ábrándultatok ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor ábrándultatok ki az álomvilágból? :D

Figyelt kérdés
Egész pontosan arra értem, mikor jöttetek rá, hogy a párkapcsolatok nem olyanok, mint a mesékben/filmekben/elképzelésekben/szüleink elmesélésében stb, hanem azért csomó munka van benne, plusz átverhetnek, kihasználhatnak, meg mittudomén... Nem azt mondom, van egy csomó jó dolog is benne, csak arra vagyok kíváncsi nálatok mikor szűnt meg az a rózsaszín köd a párkapcsolatokról? Vagy minek a hatására? Hány évesek voltatok?
2012. ápr. 23. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve vagyunk együtt még megvan a lila köd :) Az előző kapcsolatomba viszont gyorsan 3 hónap alatt el is tűnt...
2012. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egy kapcsolatra gondolok, hanem amúgy ebből a gyermeki álmodozásból.
2012. ápr. 23. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
az már mindenképp jó dolog, h erre ráköttél, mert így nem álomvilágban élsz, talán nincsenek irracionális elvárásaid...a lila köd meg??? sztem minden kapcsolat elején ott van vmilyen szinten. Esetek 90%-ában az emberek az elején megjátszák magukat, csak ennek a mértéke nem mind1, ettől függ a lila köd múlása is :D
2012. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyermeki álmodozásból...attól függ kit milyen gyorsan és menyire b.sznak át
2012. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán az első nagy koppanásomkor,akkor 15 voltam.
2012. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!