Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok ebből kilábalni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok ebből kilábalni? Mit tegyek? Hogyan felejtsem el? 18/L

Figyelt kérdés

Kb 4 éve találkoztunk egy táborban és megegyeztünk, h ez az egész csak egy futó kapcsolat lesz. Persze én teljesen beleszerettem, és a tábor után meg is szakadt köztünk a kapcsolat. Az az évem egy katasztrófa volt... Nem bírtam aludni, nem bírtam ki egy napot zokogás nélkül. Kb 2 éve a tábor után kezdett javulni a helyzet, már nem sírtam minden nap, már nem voltak gyomorgörcseim. Aztán az egyik bnőm anyukája (ő ismeri a fiút) mondta, beszélt vele, és azt mondta neki h még mindig szeret, csak egyszerűen nem tudja, h én h érzek iránta, de nagyon megbánta, h nem lett semmi komoly ebből az egészből. Én persze újra szörnyen éreztem magam, mert tudtam h soha semmi nem lesz ebből, mivel én pesten, ő meg győrben lakik,és a távkapcsolatok soha nem működnek...

1 hónapja fészen kirakta, h kapcsolatban van egy csodaszép lánnyal... Én még soha nem kaptam pánikrohamot, de amikor ezt megláttam, biztos h rohamom volt.


2012. ápr. 23. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A sztori más, de dettó ilyen helyzetben vagyok. Átérzem, milyen rossz lehet. Ezzel most nem adtam hasznos választ, de... a megoldás engem is érdekelne.
2012. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyi időd elment erre a srácra tök fölöslegesen.

Siránkozz annyira utána , mint ő irántad. Vagyis semennyire.

2012. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt, asszem még választ is írtam rá, de már nem emlékszem mit.
2012. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
NA talán eszembe jutott. Ne csak a sráccal foglalkozz, nem belőle áll az életed! Nyisd ki a szemed és találni fogsz mást, ezerszer jobbat. Különben is ha ilyen letargiás vagy senki se fog észre venni. Mosolyogj, légy vidám, ne azzal foglalkozz ami szar, hanem csak a jó dolgokra koncentrálj. Első 1-2hétben biztos erőltetni kell a dolgot, de utána jönni fog magától és ha ilyen vagy akkor a jót is vonzani fogod.
2012. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kéne a nyakadba egy lavór hideg víz. Attól talán észhez térsz. A leg szebb éveid elmennek a siránkozásra.

Tiszta szánalmas!

2012. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló volt nálam is a helyzet,szerelmes lettem egy srácba,akit korábban érdekeltem de akkor engem ő nem,továbblépett,becsajozott,majdnemm 4 éve együtt vannak:) 5 évembe került,míg teljesen el tudtam felejteni,én azt mondom ne pazarolj el ennyi időt rá,mert teljesen felesleges:) Még fiatal vagy te is(én is 18vagyok),előtted az élet,rengeteg pasid lesz:) most ez elég sablon,de így van,próbáld észrevenni a jó dolgokat,és biztosan akad körülötted is sok rád váró fiú:) nem is érdemel meg az ilyen egyébként,úgyhogy próbáld lekötni magad,sportolj,járj el szórakozni barátokkal/barátnőkkel,és meglásd hamar találsz te is valakit:)
2012. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lényeg:Akarj rá emlékezni,amit el akarunk felejteni,arra sokkal tovább emlékszünk,mint amire szeretnénk emlékezni.
2012. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pest - győr távkapcsolatban szerintem semmi nagy kunszt nincs, sok vonat van és gyorsan is mennek. Barátnőm 230km-re lakik tőlem és vidékiek vagyunk, 3 és fél óra mire leérek hozzá mégis 2 éve együtt vagyunk és most tervezgetjük majd az összeköltözést. Semmi sem lehetetlen csak akarni kell! 20/F
2012. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!