Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz egy fiúnak plüsst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz egy fiúnak plüsst ajándékozni?

Figyelt kérdés
Se szülinapja, se névnapja nincsen de megláttam egy boltban egy gyönyörű kis fekete párduc plüsst, és arra gondoltam hogy megvenném neki. A barátomat mindig macimnak becézgetem, és kaptam is tőle egy macit :). Én pedig ilyen vadmacskás vagyok (fekete hajjal). Befújnám a parfümömmel és odaadnám neki a 4. hónapfordulónkra. Nagyon gáz lenne?
2012. ápr. 23. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
neked kéne tudni te ismered őt ha 4 hónap után ennyi nem megy akkor már baj van.
2012. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

"hónapforduló" - de gáááz.

Mit fogsz neki adni 40 perc múlva, az órafordulótokra ?

2012. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 16-17 évesek vagytok, akkor még elmegy. 16 évesen én is adtam egy cicaplüsst exemnek lefújva parfümmel, akkor még poén volt.

Ma beállítanék egy plüssállatkával, barátom valszeg nézne, hogy ezt most mégis minek? Mondjuk fordítva is, én már kinőttem a plüssökből. :)

21L

2012. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!