Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mért a mániátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mért a mániátok, hogy ti »csakazértis« felemelitek a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
180 centi vagyok és 76 kiló, ne emelgessen senki (: Shreknek jól áll, hogy ölbe kapja Fiónát, de ha rajtam próbálkoznak, azt valahogy nem szeretem. Eddig ahány barátom volt, mindegyik fel akart emelni. A kérdés adott. (:
2012. ápr. 23. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
xDDDDDDDDD
2012. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinálták! Nagyon idegesített :D 21L
2012. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen jóóóó!!:-)
2012. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hát én imádom ha emelgetnek :)
2012. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem emelgetni a csajokat, ők meg utálják :D

Fene se tudja, miért csinálom, lehet, hogy tudat alatt így akarom fitogtatni az erőmet, vagy csak szeretnék egy kis biztonságérzetet adni a lánynak. Ők bezzeg rettegnek, hogy leejtem őket :D

2012. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy nagydarab csaj és minden srácom elég izmos és erős volt, de egyik se akart felemelni. :D Mondjuk nekem aztán mindegy lenne, ha ettől érzi boldognak magát, hogy emelget, akkor emelgessen...
2012. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyere össze egy pálcika kezű csontkollekcióval:D Az garantáltan nem fog emelgetni, ugyanis nem bírna el...:D
2012. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én barátnőmet csak akkor emeltem fel amikor panaszkodott, hogy kövér vagy valami. Én akkor felkaptam én mondtam, hogy nem az! Ez így szerintem hatásosabb mintha csak mondom.


19/F


Off (bocsi érte) én fiú létemre vagyok ilyen magas és ilyen súlyú, szép magas hosszú lábú lány lehetsz ha jó elosztásban vagy akkor a magasságodhoz szép lehet.

2012. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
76 kiló. Hahhaha
2012. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig minden csajom imádta, ha felemeltem! Hozzáteszem, hogy a legnehezebb 60 kiló volt közülük, de egy akkora csajt akár nevetve fel is dobok a fejem fölé, meg gitározok rajta. Egy 70 kiló feletti csajjal már kevésbé lennék ilyen magabiztos és szerintem a felemelt illető is, úgyhogy megértem a dolgot.
2012. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!