Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt valaki h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt valaki h mindenki igénytelen szutyok akinek volt már hüvelygombája?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt hiszi az buta, tudatlan.
2012. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki. én nem hiszem azt ! nem attól lesz a gomba mert igénytelen vagy ! bárkivel előfordulhat
2012. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak itt tett vel egy idióta egy kérdést h miért van ilyen sok gombás nő. És akkor ilyeneket ír nekem privát h csak mentegetem magam meg igénytelen vagyok. Meg linkeltem neki pár oldalt h mien könnyen el lehet kapni. És akkor elkezdi h ja persze nyugtassam csak magam, de akkor is igénytelen vagyok mert ő odavigyel és neki még nem volt. Az ilyen volt már vajon szexuális felvilágosításon v beszélt már védőnővel??? Mert sztem minden értelmes ember tudja h nagyon könnyen el lehet kapni és nem igénytelenség kérdése
2012. ápr. 23. 18:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most mit foglalkozol ilyen ostoba hülyével? Kap ja be!
2012. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

feltettem egyszer én is egy gombával kapcsolatos kérdést, és jesszus, hogy miket nem kaptam.

igénytelen cigány, mocskos putris ribanc, stb.

mert ilyen a szellemi szintjük. tudatlanok.

konkrétan a fogamzásgátlótól lett gombám... :/

2012. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi vagyok h hogy jön ahoz bárki h lenézzen másokat csak azért mert neki nem volt még ilyen. Én pl srandon szedtem össze. Ott mindenki tudja h rohadt könnyü ha nem a legkönyebb elkapni
2012. ápr. 23. 19:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, tenyleg csak egy tudatlan barom gondolja ugy!


Ami szomoru, hogy meg orvosok is vannak, akik ugy kezelik a beteget, ha fiatal hölgyröl van szo!

2012. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a strandon sokkal csúnyább betegséget is kaptam el, és tuti hogy nem a higénia miatt volt. Szal aki olyan hülye, hogy azt hiszi a mocsok miatt van betegség, az remélem mihamarabb megtapasztalja, hogy nem.
2012. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer sokáig szedtem antibiotikumot és annak a mellékhatásaként lett hüvelygombám,de ez a betegtájékoztatóra is rá volt írva,hogy lehetséges. Ja és a Canesten reklám sem hazudik,hogy a nők többsége életében legalább 1x összeszedi a hüvelygombát,most akkor mindenki igénytelen lenne?kb.olyan könnyen lehet hüvelygombát kapni,mint megfázást...ostoba,aki ezt az igénytelenség számlájára írja.
2012. ápr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt csak a tudatlanok hiszik. Nekem a fogamzásgátlótól lett. Illetve strandon is könnyű elkapni!! Sajnos nekem nagyon érzékeny "ott lenn", és hamar elkapom, pedig használok intim mosakodógélt, és 2 szer fürdök naponta, tiszta alsónemű, és néha csak úgy külön a nunim is megmosom ha úgy érzem, nem vagyok elég friss.
2012. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!