Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mi a véleményetek erről? Barátnőtöket elengeditek néha egy más pasival pár órára? Talizni, beszélgetni mint haver?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha tudom, hogy barátom fújna arra a srácra, akivel találkozok én nem is szólok neki hova mentem... Hűséges vagyok, mindig is az voltam, de vannak fiúbarátaim, és néha összefutok velük, nem igazán érdekel, hogy erre "ad engedélyt" vagy sem, mert nem vagyunk egymás tulajdonai, ő is elmehet bárkivel találkozni, csak a hűség alap. Mondjuk ez ritkán volt, talán egyszer, mert általában ő is találkozott velük és szimpatikusnak találta őket.

21L

2012. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ez nálunk kölcsönösen meg lett beszélve, hogy ilyesmit egyik fél sem tolerál nálunk. Így nincs ok féltékenységre, és így vita sincs, mivel nincsenek félreérthető dolgok.
2012. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
85%

Én simán elengedem a barátnőmet, ő is elenged engem bárhova. Hűség alap, és meg is bízunk a másiknak.


Utolsó: Mitől óvjátok egymást ennyire?:D Nem bíztok a másikban?:D

Ha tudod, hogy úgysem esik valaki kísértésbe, akkor simán elé rakhatod a tiltott gyümölcsöt, nem fogja érdekelni:P

20/F

2012. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom igazából ez honnan jött, nem emlékszem már :D másfél éve vagyunk együtt és ezeket a kapcsolat elején jelentettük ki :D de nincs is bennünk a vágy, hogy ilyen jelleggel eljárkáljunk, ami igazából furcsa, de valamennyire azért örülök neki :D (második voltam)
2012. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
én is találkoznék a haverjaimmal,de a barátom szerint ha kapcsolatban vagyok,akkor vagy vele mehetek el,vagy sehol:S:((((pedig hiányoznak.de megértik és chaten beszélünk.
2012. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Na...megvan a bizalom...:D
2012. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El hát. Szabad ember és azt csinál amit akar és neki jó. Felőlem pasizni, vagy csajozni is elmehet, engem nem zavar egyáltalán.
2012. ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jekyll-fan ***** válasza:
79%

engem Barátom elenged találkozni néha-néha a legjobb barátommal, csak azt kifogásolja, hogy a legjobb barátom az az exem, de elmagyaráztam neki, hogy ő már 2x dobott engem és eszembe se jutna, hogy vele bármi is legyen, mert már nem tudok rá úgy tekinteni mint egy Pasira, csak mint a Legjobb Barátomra, és ezt Barátom már megértette, illetve azt is, hogy mivel már kb. mindenkit sikerült magam ellen fordítanom, így nem is igazán van más barátom az exemen kívül, és amíg ő naponta találkozik a haverjaival addig én az egyetlen barátommal is csak 1,5hete találkoztam először mióta "csak" barátok vagyunk és kb. 2hetente fogok tudni vele találkozni csak - úgyhogy így már úgy enged el, hogy már nem annyira féltékeny, mert azt meg tudja nagyon jól, hogy én csakis Őt szeretem és eszembe se jutna Őt megcsalni :)

16/L

2012. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mus musculus ***** válasza:
Aki hagyja, hogy megszabják neki, kivel találkozhat és mikor, az meg is érdemli.
2012. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!