Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy múltkori bulin 'megvolt'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy múltkori bulin 'megvolt' nekem a szomszéd lány, de már nagyon piás voltam, és most NAGYON DURVÁN (többi lent) rám van kattanva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azóta minden reggel kijön hozzám, hogy 'szevasz te kis csődör ;)' és aztán néha átkiabál(?) hogy rendbe kéne tennem nekem a kertÜNKET. Meg, hogy közös gyerek meg, macska (utálom a macskákat) és, hogy Malibun fogunk lakni. Ha viccelne még minden oké lenne de ő ezt HALÁLOSAN KOMOLYAN gondolja. Segítsétek! Mit tegyek?

2012. ápr. 23. 20:30
1 2
 1/16 BuBorékBarát válasza:
0%
szerintem szólj egy niggának hogy 'csinálja meg'.. hidd el rajongani fog érte.. ;)
2012. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a bulin a piától nem igazán voltál magadnál, és különben is az csak egy alkalmi szex volt, annyira nem tetszik, hogy bármiféle folytatásra vágynál. Szerintem ez majd lehűti.
2012. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Sztem rakd rendbe megint a kertjét :D
2012. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
DE NEM ÉRTI MEG! ha csak ennyi lenne már lerendeztem volna de tol egy ilyen 'kis csacsim'-ot és folytatja..
2012. ápr. 23. 20:41
 5/16 BuBorékBarát válasza:
49%
sztem itasd le és dobd oda egy niggának.. majd az elrendezi ;D
2012. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem érti meg szépen, mondd el csúnyán. Közöld vele, hogy irtózol az olyan nőktől, akik felkínálják magukat, egy jó nőnek nincs szüksége arra, hogy kikezdjen a férfiakkal, megvárja, amíg a pasik lépnek.
2012. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kellett neked megbaszni, te kis csacsi!:DDDDD
2012. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem lesz jó kúrogatni? Én épp most fűzöm majd be a szomszédasszony, mert így legalább papucsban is át tudok járni udvarolni és nem fogy a benzin. Nincs ebben rossz. Csináld análon keményen!!! :D
2012. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Viselkedj vele balf@szos lúzerként, az tuti lehűti a kedélyeket. Ne próbálj meg távolodni tőle, vagy direkt lerázni, mert ez csak olaj a tűzre, még jobban rád fog izgulni, izgatja majd az hogy elérhetetlennek is mutatkozol. Inkább nyalizz neki, próbálj vele kedveskedni, de tényleg úgy mint egy úgymond lúzer aki még sose volt nővel, meg tényleg minél gázabbul nyalizz neki, nincs olyan csaj aki ettől ne ábrándulna ki. Én már csak tudom...
2012. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Mármint azt tudom, hogy a nők fordítva gondolkoznak. Ilyenkor pont nem várja azt, hogy egy kis nyalizós tesze tosza pasiként mutatkozol, hanem azt hogy majd bunkó alfahímként. Ha le akarod rázni, akkor az utóbbit éred el, vagyis még inkább rád lesz kattanva. A nők nem tudnak pasiként nézni nem tudnak vonzódni a nyálas kedveskedő pasikhoz, tehát ezzel elmondtam mit kell tegyél, ha le akarod rázni. Bár ezzel az a gond, ha elmondja a barátnőinek, de ha nem ismernek a barátnői, akkor meg mindegy nem?
2012. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!