Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy tetszek-e egy lánynak egy csoportterápián?

Figyelt kérdés
Rengeteg visszautasítás, csalódás ért engem az életben a lányokkal kapcsolatban, így nem merek kezdeményezni, hogy tudhatom meg, hogy egy tudtommal magányos lánynak bejövök e egy pszichológiai terápián?
2012. ápr. 23. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha retardált terápiára jársz akkor rajzold le neki az árnyékod



Nem mellesleg ha nem akarsz önbizalmat veszíteni szerintem rossz helyre tévedtél

2012. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csoportterápián? WTFFFFFFF
2012. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem csak a drogosoknak és az alkoholistáknak van csoport terápia. van a visszahúzódó embereknek is vagy a depressziósoknak hogy fel oldódjanak. Értem?
2012. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek sokat. Kezdjetek el beszélgetni kettesben egy témáról, esetleg csoportterápia után. ha jól egymásra tudtok hangolódni, az jó jel. ha keresi a társaságod, akkor kedvel téged. legyél vele kedves, de flörtölős, figyelj arra hogy férfias legyen a kisugárzásod. aztán vagy látod rajta, hogy tetszel neki, vagy megkérdezed
2012. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shaddark ***** válasza:

Szerintem ha tetszik neked akkor teljesen mindegy tetszel-e neki.

Beszélgess vbele sokat, légy humoros, tűnj magabiztosnak, vidámnak és ne hanyagold a humort sem.

Akkor megtetszel neki, ha most még nem is. A tetszem neki dolog csak a külsőnek szól, az meg egy férfinál nem lényeg.

Hogy tetszel - e neki azt azért láthatod, ha megigazgatja a ruháját, haját amikor a közelében vagy, rádnéz aztán elkapja a tekintetét amikor visszanézel, tetszeni akar neked...

2012. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!