Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar egy jóképű férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy jóképű férfi egy nem túl csinos nőtől?

Figyelt kérdés

Mást is simán megkaphatna.

A nő nem gazdag.


Ne gyertek azzal, hogy a "külső nem számít" mert sajnos számít.


2012. ápr. 24. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Na és így jönnek létre az önbeteljesítő jóslatok. Ha lenne egy kvalifikált jelentkező, akkor elhajtjuk, hogy "á, úgyse", aztán sírunk, hogy csak a külső számít.


Örülj, ne agyalj!

2012. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megprobal a pasi a legkonnyebb uton jarni, ha erted mire gondolok...
2012. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te vagy a nő!? Én is hasonló helyzetben vagyok. Átlagos külsejű, nem fiatal nő vagyok, és mégis kellek(kellenék) a legjobb pasinak a cégnél! Én sem értem, úgyhogy kiváncsian várom a válaszokat...
2012. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon csinos nővel nem szívesen kezdenek az igényesebb férfiak. Legtöbbjük beképzelt,önző és nagy igényeik vannak.

Nem valók társnak,csak villogni lehet velük.

2012. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én nő vagyok de volt már olyan hogy egy helyes pasival nem léptem kapcsolatba és átlagos férfit választottam inkább. több oka is lehet miért akar téged. vagy csalódott az általad említett csinos csajokban, vagy meglátott benned valamit ami megfogta. sok ilyen példa van hogy az egyik fél kiemelkedően helyes, csinos.
2012. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerű, mint az 1x1. Dugni, mi mást.
2012. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a) Izgatja és le akar vele feküdni.


b) A nő valójában szép és érdekes is, és ez kell a férfinak.



Nálam sanszosabb lenne az a)!

28F

2012. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elterjedt nézet hogy a kevésbé jó nők könnyebben kaphatóak.
2012. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
te vagy az esete,ennyi
2012. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy túl sok visszautasítást kapott és lementek az igények, vagy csak te gondolod hogy ronda a csaj
2012. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!