Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A buszon mit csináljak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buszon mit csináljak, hogy oda jöjjön hozzám a srác beszélgetni? Milyen jeleket adjak, hogy vágja, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
kicsit félénk vagyok, nem tudnék csak úgy odamenni hozzá.
2012. ápr. 25. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Korotok?
2012. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nyald meg a fülét.
2012. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hmm.... nem tudom
2012. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki, akkor mindegy mit csinálsz.
2012. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
1# 18 éves én 17
2012. ápr. 25. 22:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, vegyél fel egy békávés karszalagot és "jegyeket, bérleteket kérem ellenőrzésre!".
2012. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Foss a tenyeredbe és vágd tarkón.
2012. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mekkora parasztok vannak itt
2012. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

utolsó előttin majdnem énis befostam a röhögéstől :D:D:D

te troll köcsög xD ez jó volt xD


Amúgy meg bámuld és mosolyogj rá, tudom hogy nehéz de ezt meg kell tenned

F18

2012. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Buszon? Háát. Én elég bátor srácnak tartom magam, de buszon nem nagyon megyek oda senkihez. Ott általában az emberek bezárkóznak. Volt már szemezgetés, persze. Az egyik lány nagyon tetszett, nézegettem, ő is visszanézett, de nem tudtam eldönteni, hogy azért, mert idegesíti, hogy nézem, vagy azért, mert bejöttem neki.


Egyszer mellettem mászott rá egy srác egy lányra a buszon, elég vicces helyzet volt. Már csak ezért sem megyek oda buszon senkihez, mert látásból majdnem mindenkit ismerek a buszon (mivel egy irányba megyünk minden nap), aztán "megbélyegződök".


Vonaton volt olyan, hogy bejöttem egy lánynak, ő szimplán kérdezett valamit, én kihasználtam a helyzetet, visszakérdeztem a válasz után, utána nagyon jót beszélgettünk. Tehát akár ezt is megpróbálhatod.

2012. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!