Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem! Ilyenkor mi van? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel már több, mint egy éve barátok vagyunk. Kimegyünk haverokkal este beszélgetni, órán mellém ül stb.. Amíg nem jött össze másik osztálytársammal, addig én akartam vele, de utána úgy gondoltam nem kavarok bele a dologba. Akkor is sokan kérdezték,hogy miért vagyok mindig vele, és láttak köztünk valamit, amit én is éreztem, pl. mikor egy headset-el hallgattunk egy számot és közel hajoltunk egymáshoz. Nem szólaltunk meg, még is éreztem valamit. Idén is eléggé "ragaszkodott hozzám", olyan értelemben, hogy sokszor felhív hogy menjünk ki haverokkal, megkér hogy ülljek mellé stb. Nem régen 6-an voltunk társaságban.. 4 fiú, ő meg én.. A többiek bennt gépeztek a szobába, amíg ő áthívott egy másikba. Nem értettem,hogy miért.. Lesmárolt, többször is, és nagyon jó érzés volt nekem. Bejöttek haverék, és gyorsan szétpattantunk, mivel nekem is van barátom. Ráfogtuk másnap arra,hogy biztos sokat ittak, azért "halucináltak". Utána megkért, hogy ezt ne mondjam el senkinek.. Az a probléma,hogy én egyre jobban kezdem magamnak bevallani,hogy szeretem, és nem bírom így. Ha rámnéz, elfordítom a fejem, mert zavarban leszek. Azóta különösen zavar,ha a barátnője ott nyávog mellette, rossz őket együtt látni. Ő is szokszor néz rám, de biztosan nem szakítana vele miattam, mert régóta van a lánnyal eggyütt, és szerintem nem bántaná meg stb.. De így nem bírom:( Mindig eszembe jut az a pillanat, amikor megcsókolt..

18L



2012. ápr. 27. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kelletek egymásnak:-Ddumáld meg vele mit akar,hajrá!
2012. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%
Ha veled csalja a barátnőjét, téged majd mással fog.
2012. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!