Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom mellett egy lány is tetszik?

Figyelt kérdés

3,5 éve vagyunk együtt a barátommal. Biszexuálisnak tartom magam, bár még nem randiztam komolyan lánnyal, csókig jutottam csak el. Van egy barátnőm, akit szintén érdekelnek a lányok, nekem ő régóta tetszik. Tett felém egy lépést, amivel jelezte, hogy szeretné, ha több lenne köztünk, én pedig örültem a dolognak, mivel többször megfordult a fejemben nekem is, de lépni sosem mertem, úgyhogy futó gondolat szintjén maradt. Az tetszik benne, hogy külsőre nagyon szép, nőies lány, mindig csinos, belsőre pedig kicsit titokzatos. Nem tudom, hogy mit tegyek, mert félek attól, hogy ő csak játszik velem és nem biztos magában. De már nem tudok rá barátként nézni, mert nagyon nagy a vonzereje, ő mindenkinek tetszik, nagyon szép csaj. Félek, hogy ha nem lépek, akkor a téma elfelejtődik, de nem akarok futni se utána.

21 évesek vagyunk.


2012. ápr. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

mi nme mondhatjuk meg helyetted, hogy mit tegyél...

hallgass a szívedre:)

szerintem majd alakulnak a dolgok:)

2012. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy mit, vagy kit akarsz? A férfit, vagy a nőt? Ne vágd át egyiket sem.
2012. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátod tudja? ha igen akkor mit szól hozzá? ha nem akkor pedig szerinted mit szólna hozzá? Azt tudom, hogy az én barátom nagyon beindul a két lány dologra:D úgyhogy őt nem zavarna és nem tekintene rá megcsalásként, tehát nálunk ez működhetne, hogy kipróbálom egy lánnyal. De nyilván vannak olyan srácok akiknek ez megcsalás és nagyon nem tetszenek nekik. Ezt neked kell megbeszélned a barátoddal először.
2012. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ő tudja, hogy vannak ilyen gondolataim, de szerinte ez hülyeség és biztosan nem díjazná az ötletet, nem az a fajta, akit ez izgatna. De amúgy sem mondanám, hogy csináljuk hármasban, vagy bármi ilyesmi, mert ez nem én vagyok.
2012. ápr. 28. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan fajta férfi, aki ne díjjazna egy ilyet.
2012. ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!