Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-30 közötti fiúk, férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 közötti fiúk, férfiak, mi a véleményetek egy olyan lányról, aki magabiztos, szókimondó, tetovált, pircinges?

Figyelt kérdés

... szereti a sört és a whiskeyt, imádja a focit, sok fiúhaverja van, de emellett nagyon szereti a gyerekeket, állatokat, a természetet, tud főzni, sütni, rendszerető, valamennyire művelt, egyetemre járó?

Taszít titeket, vagy taszítana titeket egy ilyen lány?

21 éves.


2012. ápr. 28. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyen lány nem létezik! :D
2012. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hmm...lehet szellem vagyok. :D
2012. ápr. 28. 23:08
 3/15 anonim ***** válasza:

1-2 tetkó nem gond, pircing sem, ha 1-ről van szó, nem 8-ról. Szókimondó, magabiztos egy bizonyos határig ez is jó, aki túl domináns, az egyszerűen nem nőies.

Szeret inni? Nem pozitív.

Imádja a focit? Én utálom; eddig leírással kiegészítve egy "dúrva" nő rajzolódik ki előttem.

Sok fiúhaverja van: nagy minusz pont, az ilyet is mindig utáltam. Sok barát = sok udvarló = sok probléma.

A többi, amit utána írsz az jó tulajdonság.

Annyival egészíteném ki a dolgot, hogy valószínűleg éled még a lázadó korszakod, ezért vagy ilyen, ha kultúrált társágba kerülnél, akkor jó felé tudnál változni, de ne akarj ezzel sietni, vagy másnak megfelelni.

Remélem tudtam segíteni.

2012. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ebből engem csak a tetoválás és a piercing zavar.


amúgy meg sajnos az a baj, hogy hiába vannak a legjobb tulajdonságaid, ha nem nézel ki úgy mint egy szupermodell, a férfiak észre sem fognak venni.


én se vagyok egy focista alkat, és emiatt senkit nem érdekel, hogy az ország legjobb egyetemére járok, van pénzem, mindent tudok az elektronikai dolgokról és kommunikatív készségeim is elég jók stb. De hát ez van.

2012. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

Imádnám az ilyen lányt egyébként, csak azért írtam, h ilyen nincs mert ritka az ilyen.

2012. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

értem:)

hát nem vagyok szanaszét varrva, de van rajtam egy pár darab, illetve egy pircingem van :)

köszi a válaszokat, bármit írhattok, hisze a véleményekre voltam kíváncsi :)

2012. ápr. 28. 23:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó csaj
2012. ápr. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egy ilyen lányba életem végéig szerelmes lennék:)
2012. ápr. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Diavolino44 ***** válasza:
nem az esetem.. éjjel-nappal azt érezném nem vagyok neki elég..
2012. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A szókimondó számomra nem hangzik túl jól és én nem szeretem a focit, de a többi jól hangzik. Pontosabban túl jól hangzik.
2012. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!