Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz e közös jövő kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz e közös jövő kapcsolatunknak vagyis össze akar e jönni velem azzal a férfivel, hogy már nem értem mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Vannak problémám a hátterében a sok kavarás miatt.Tehát van egy férfi aki nem hagyj engem békén kettő éve és mindig szeretkezni akar velem,de én nem akarok tőle semmit,mert megsértett engem a többieknek,hogy fogyatékos primítiv vagyok mikor nem kívánom,hogy elvegyék a jólétemet.Ezt a férfi is nagyon jól tudja,hogy nem akarok szexelni vele.Van egy pár kapcsolatban él a nő aki rossz akaró és rosszat akar nekem,hogy miért nem laza kapcsolatott azzal a férfivel szexeljek vele.Nem értette meg az a nő,hogy nem akarok tőle semmit és lek*zott engem csúnyán beszélt velem mikor ő volt a ku*rva aki a férfinek hitt,hogy fogyatékos primítív vagyok és nem vagyok hülye,hogy azzal a férfivel szexeljek vele.Nagyon leoltottam azt nőt,mert ha neki hisz,hogy fogyatékos primitív vagyok akkor ne várja tőlem segítséget amit szépen kapott sok minden tőlem hanem azzal a férfitől kérj segítséget,mert nem fogok eltartani agyagilagban annak a nőnek.Szeretem azt a férfit,de nem tehetem meg a kapcsolatért,mert nem szeretem,ha harmadik fél személy bele szólnak az életemben,mert nem vagyok senkinek rabszolga.Lényeg,hogy ezt nem szerelem,ha valaki fenyegettőzik és követel tőlem .Mit akarnak tőlem,csak nem a pénzemet akarnak tőlem?Az várhatja a pénzemet,hogy tőlem többét nem fog kapni és mindig is leráztam őket.

2012. ápr. 29. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem értem a kérdésed, mert 1 épeszű mondatot nem tudtál megfogalmazni.


De annyit leszűrtem, hogy valószínűleg tényleg fogyatékos vagy, szóval lehet nem megbántani akart ,csak közölni veled a valóságot.

2012. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Külföldi vagy? Vagy csak rosszul tudsz fogalmazni :D Nem sokat értettem a sztoriból de szerintem hagyd mind a kettő embert a fenébe. :)
2012. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát az első kommentett az vegyen vissza,mert nem vagyok magyar és nehezen tudom megfogalmazni a magyar nyelvet.Arra nem gondolod,hogy próbálnak kihasználni a fogyatékos élő embereket?!Úgy hogy vigyász a nyelvedre,mert a jó isten majd megfizetsz érte.Az utolsó kommentett köszi a válaszod és én is így tettem,hogy elküldtem őket,csak az nem értem miért foglalkoznak ennyire velem?Nem tudom megérteni az ilyen embereket aki rossz indulatúak!Továbbra is várom a válaszokat,hogy hogyan lehet kiútat keresni,hogy menekülök tőlük,hogy hagyjanak engem békében.
2012. ápr. 29. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Az olyan férfit,akitől semmit nem akarsz,kerüld el jó messziről kedves kérdező.Ne válaszolj neki telefonon,ne vedd fel a telefont,se email,se üzenet se semmire ne válaszolj. Személyesen pedig semmiképp se találkozz vele.Ennyi.
2012. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden megtettem,hogy nem válaszolok rá,csak már idegesítő,hogy nem hagyja annyiba,hogy ő a vesztes mikor kidobtam őt,mert nekem nem kell aki próbál engem kihasználni.Nem könnyű ezt nekem mert egy panzióban lakunk,de egy udvaron vagyunk és mindig kerültem őket és mondtam is neki,hogy nem foglalkozok veletek.És min hiába akkor miért van ez,hogy nem hagyja engem békén?
2012. ápr. 29. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!