Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 lány tetszik nekem és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lány tetszik nekem és nem tudom melyiket válasszam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

(lécci olvasd végig,tényleg kéne tanács)

mindketten az osztálytársaim

az egyiküket nagyon rég óta szeretem,gyönyörű és kedves (ami elég ritka manapság) már vettem is neki egy ékszert amit a szülinapján akartam neki odadni,és ezt elég régóta tervezem,csak hogy közben lett neki egy barátja akit én már azelött is utáltam és ő is engem,úgyhogy beletörődtem hogy vele soha semmi nem lesz és ez 100%,szép lassan kezdtem elfelejteni,mikor egyre jobban megtetszett egy másik osztálytársam,nem a legszebb lány de a személyisége az valami csodálatos és néha vele álmodok este,mivel újra éreztem milyen szerelmesnek lenni,eszembe jutott hogy az elsőt még mindíg szeretem,és ittvan ez az ékszer,teljesen ezüst,és nem tudom kinek adjam,a szivem azt mondja hogy az elsőnek,bár mélyen belül tudom hogy úgysem lenne belőle semmi azért nagyon remélem,az eszem pedig azt hogy a másodiknak,belé még szinte soha nem volt egy fiú se szerelmes,így sokkal több az esélyem,már igy sokat kevertem a szart úgyhogy most meg kell hozzam a végleges döntést,ti mit gondoltok? 16/F



2012. ápr. 30. 02:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a másodikat válaszd. Az elsővel csak bonyodalmak lennének, mivel van barátja (akivel ráadásul kölcsönösen utáljátok egymást). Hidd el, megszépül majd a lány, ahogy egyre jobban szerelmes leszel belé.
2012. ápr. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem írom le újból, amit az #1-es írt.

A másodikat válaszd.

2012. ápr. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szertintem meg egyiket sem. Az elso jelen pillanatban veszett ugy, az masodikat meg ne hulyitsd azert, hogy az elsot elfelejtsd.
2012. ápr. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Az én véleményem szerint a 2.-at válaszd, mert ha igazán tetszett volna az első lány akkor nem tetszett volna meg a másik.
2012. ápr. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az első lánynak megvan még a pasija ? Ha igen a másikat válaszd ha nem akkor sztem meg az elsőt.
2012. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem egyiket se válaszd, mert az 1. csajnak van pasija, a 2. csajban pedig van hiba SZERINTED(nem a legszebb).Majd valamikor megtalálod a nagy "Ő"-t, aki hibátlan lesz SZERINTED, majd őt válaszd!!!
2012. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."
2012. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi,utolsó kommentelővel értek egyet :)

nehéz lesz de hát ez van :/

2012. ápr. 30. 09:53
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem dugd meg mind a 2-t, az ékszert meg add a zaciba és vegyél egy üveg whiskey-t amit megihatsz a haverokkal a csajokat kibeszélve.
2012. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Dobj fel egy érmét ;)
2012. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!