Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen az alakom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen az alakom? Mennyit fogyjak még? Képek

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Már 15 kg-t lefogytam. Mennyit kellene még? Vagy már ne fogyjak többet?? Barátaim/családom azt mondták, hogy ne fogyjak már többet, mert nem áll jól nekem a vékonyság.


Szerintetek? Kort és nemet is írjatok légyszi :)


2012. ápr. 30. 09:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
7%
Sztem nem kell már fogynod :)
2012. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Alakul de azért még mehet 1 kicsi:)
2012. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy? Még sokat kell fogynod.
2012. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%

szerintem nem ártana,ha edzenél is,mert ez igy elég gyenge,feszedne a popsid is,jobban néznél ki.sterintem menh el erobikozni

20F

2012. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

Nő vagyok, de azért válaszolok, ha nem baj.

Pár kiló még talán mehetne (de ha jól érzed magad a bőrödben, és párodnak is tetszel, akkor nem muszáj), viszont a testmozgás tényleg fontos lenne. Feszesednél, és ha a zsírpárnák helyére izom kerülne, még klasszabbul néznél ki.

23/N

2012. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

úgy látom ugyanabban a cipőben jársz, mint én... hiába fogytál 15 kilót, még vagy 10 mindig kell (nálam is ugyanez a helyzet, 15kg fogyás egy nyár alatt, de azzal a maradék 10-el szenvedek már majd egy éve... )

tényleg járj el edzeni is, hogy formáld az alakod...nem elég lefogyni, mert nem ér semmit, ha utána meg semmi alakod... gömbölyödjön ott, ahol kell és legyen lapos ott, ahol kell...én is erre hajtok a fogyó mellett


23/L

2012. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Szép hosszú lábad van. Derékon van mit alakítani, de szerintem így is csinos. Nem barbie baba, nőiesen telt.
2012. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem meg fogyj es EDDZ mert nagyon csinos lennel:) Marmint alkatilag is " jo anyagbol dolgozol " Van feneked, cicid es ez melle nincs is tul vastag combod:) Hajra:):)

17L

2012. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
szerintem még 5-6 kg próbáljál ledobni,és mozogj is valamit hogy legyen valami alakod,mert néha nem elég ha lefogysz,kiscsit dolgoztasd meg a tested azért hogy szebb formád legyen!de szerintem még 5-6 kg dobjál le!
2012. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, Fogyni már én sem nagyon szeretnék, csak inkább formálódni és izmosodni.


Barátomnak jobban bejött mikor még ennél ducibb voltam, ki is akadt picit mikor elkezdtem fogyózni, de elmagyaráztam neki hogy nem érzem jól magam a bőrömben. Most már kezd hozzászokni, de nem akarja, hogy többet fogyjak :D

2012. ápr. 30. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!