Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól kezdenek el a mai fiatalok szexuális életet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 21:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 15-16-17 év körül..főleg ,de változó valaki házasságáig vár.. De ha romákról van szó akkor ők persze előbb me(rt korán házasodnak..)
2012. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 16 éves lány vagyok, szűz. Erre büszke is vagyok, mert nem fekszem le minden adandó alkalommal fűvel-fával, én valaki olyannak szeretném odaadni a szüzességem, aki megérdemli, akivel szeretjük egymást. Ezt viszont sajnos nem mindig lehet hangoztatnom, ha nem akarok piszkálódás tárgya lenni. Nekem így jó, nem érdekel mások véleménye. Én sem szólok bele abba, ha valaki 13 évesen már nem szűz, az a magánügye, márpedig ez gyakori.
2012. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 tibike31 ***** válasza:
13 evesen kezdtem el repazni szomszed lany 2 unokahugait idosebek voltak tolem 2-3 evel
2012. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16 vagyok és szűz,úgyhogy nem mindenki 12 évesen kezdi
2012. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!