Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire töketlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire töketlenek a mai férfiak? :/

Figyelt kérdés

A mai napon sok srác megfordult utánam, és még mielőtt elkezdenétek mondani, h biztosan az öltözékem miatt, hát: nem volt semmi hú de kivágott ruha rajtam, se semmi r*bancos dolog.

Jól esett, hogy sokak megnéztek, de akkor mégis: Miért nem jött oda senki? Egyáltalán hogyan lehet mostanában az utcén személyesen ismerkedni?



2012. máj. 1. 00:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Most gondolj bele kedves, odamenne hozzád, akkor azért mégiscsak furcsállnád a dolgot, és inkább lekoptatnád, mert hirtelen jött sokk lenne.
2012. máj. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Panda Péter ***** válasza:
91%
szvsz az utcán történő ismerkedésnél a legnagyobb a lekoptatás esélye, ezért én ezt nem is szoktam erőltetni.
2012. máj. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

ha ezeket a kérdéseket és válaszokat végigolvasod meg fogod érteni

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__2903219-fiuk-miert-nem-szolitotok-le-az-utcan-egy-olyan-lanyt-aki-tetszik-nektek

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__2890340-csak-nekem-tunt-fel-hogy-a-pasik-nem-kezdemenyeznek

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__2776960-mas-nagyvarosokban-is-ennyire-zarkozottak-elutasitoak-a-lanyok-az-utcan-bevasa

2012. máj. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Akkor hol lehetne ismerkedni? A szórakozóhelyeken nincs túl sok komolyabb kapcsolatra vágyó srác. Vagy csak én nem találkozom velük..:/
2012. máj. 1. 01:02
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Korod?
2012. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ott is találni - csak elvétve, úgy 100srácból 1, de lehet hogy sokat mondtam

18/F

2012. máj. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele :\ Nem tudom hol lehetne ismerkedni, normális, hosszútávú kapcsolatra vágyó lányokkal. De az utcán akárki odamegy, azt se tudod h ki az, valszeg elküldenéd..
2012. máj. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám egyszer odajött egy srác utcán :) Vagyis,úgy volt ,hogy köszönt nekem én meg visszaköszöntem,de azt se láttam ki köszön rám. Amikor meg visszafordultam, láttam, hogy nem is ismerem. Aztán ő is visszafordult és mondta, hogy összetévesztett valakivel akit ismer és bemutatkozott stb. Aranyos volt, zavarban volt, gyorsan beszélt :D De volt barátom. Meglepődtem, de azért akad ilyen is. Egyébként velem is előfordul,hogy megnéznek utcán,de nem gondolok arra, hogy odajönnek hozzám. Szerintem a pasik se mind akarnak valamit, csak megnéznek 1-2 jó csajt, mint ahogy mi is néha a pasikat és ennyi. :)
2012. máj. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

mér ha máshol ismerkedsz tudod hogy ki a másik, nem - pont azért ismerkedsz

18/F

2012. máj. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Azokat a linkeket nem véletlenül raktam ki a 3válaszban, akit érdekel a téma olvassa el őket, és sok mindenre rá jöhet

18/F

2012. máj. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!