Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire töketlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire töketlenek a mai férfiak? :/

Figyelt kérdés

A mai napon sok srác megfordult utánam, és még mielőtt elkezdenétek mondani, h biztosan az öltözékem miatt, hát: nem volt semmi hú de kivágott ruha rajtam, se semmi r*bancos dolog.

Jól esett, hogy sokak megnéztek, de akkor mégis: Miért nem jött oda senki? Egyáltalán hogyan lehet mostanában az utcén személyesen ismerkedni?



2012. máj. 1. 00:50
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Alapból nem értem a pasikat..:D

Volt már olyan, hogy odamentem egy hop on hop off buszra jegyet árusító sráchoz, és odaadtam neki a telefonszámomat. Nem érdekelt akkor, hogy akár nemet is mondhat.

És itt panaszkodtak a srácok h nem adnak nekik jeleket a csajok. Na de ugyanezt mondhatnánk mi is.

Az igaz, hogy van pár hülye beképzelt csaj, aki lenézi a pasikat. De azért a normálisok nem kezdenek el bunkózni. Még ha éppen sietünk is, normálisan tudunk reagálni, és jólesne..:)

Am 18 vagyok.

2012. máj. 1. 01:18
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Pasinak hiába adsz telefonszámot, ha előfizus csak akk hív fel, ha kártyás nagy az esély h 0 ft van rajta:D
2012. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kávézókban ismerkedj, ott általában értelmes emberek vannak :D
2012. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ma épp haverokkal voltunk Debrecenben egy kis csajozáson, sok lányt leszólítottunk. Jó buli volt az egész nap. :D


Ha találkoztunk volna veled, biztos téged is leszólítunk. :D

2012. máj. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

én időnként simán oda szoktam menni ilyen idős csajokhoz.

csak amikor úgy köszönnek vissza,hogy-csókolom-az azért fáj:D.

2012. máj. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

En a magam reszeröl csak örülök ennek, mert keves a konkurencia.

Meg csak meg sem kell nagyon eröltetnem magam, amikor megszolitok egy nekem tetszö lanyt. Sokan felnek attol, hogy mi van, ha pasija van vagy nem tetszik a lanynak stb. Na es akkor mi van? Az, hogy van pasija, azt nem tudhattad, de ettöl meg lehet jol esik a lanynak, ha vonzonak talalja mas is (söt, olyannal is futottam össze, nem 1x, aki igen csak hamar megfeledkezett egy par oraig a pasijarol!). Persze van egy par csaj, aki nagyon bunkon reagalja le vagy jatsza a bekepzeltet vagy olyasmi, de azokkal nem szabad törödni.

Sracok ne legyetek tolakodoak, de azert az eg szerelmere, kapjatok mar össze magatokat!

2012. máj. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hol laksz kérdező?
2012. máj. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
41%
Csak annyira töketlenek a férfiak mint amilyen beképzeltek a nők!Általánosítsunk akkor tovább...
2012. máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mások hogy vannak vele, de én nem szeretem a zsákbamacskát. Ha már van előtte szemkontaktus, kis mosoly az más.

Meg például az is érdekesen néz ki, ha elsétáltatok egymás mellett és a srác "visszarohan" hozzád.

Amúgy szerintem lehet az utcán is ismerkedni, pl villamosra várva, de határozottság kell mindkét nemtől. Ha nem néz a nő a férfi szemébe, nem ad félreérthetetlen! jeleket akkor mit vár ?

2012. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. Vagy nem mernek, vagy egyszerűen olyan bunkón viselkednek,hogy az leírhatatlan. Nem véletlenül nem szeretem a korosztályomat.
2012. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!