Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire töketlenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire töketlenek a mai férfiak? :/

Figyelt kérdés

A mai napon sok srác megfordult utánam, és még mielőtt elkezdenétek mondani, h biztosan az öltözékem miatt, hát: nem volt semmi hú de kivágott ruha rajtam, se semmi r*bancos dolog.

Jól esett, hogy sokak megnéztek, de akkor mégis: Miért nem jött oda senki? Egyáltalán hogyan lehet mostanában az utcén személyesen ismerkedni?



2012. máj. 1. 00:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
10%
Engem még úgy neveltek hogy kulturált ember nem ismerkedik az utcán.
2012. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
azt várhatod, hogy valaki ismeretlen srác leszólít az utcán! ha valaki már próbálta akkor nagyon jól tudja, hogy időpocsékolás.
2012. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ja, én sem értem mit vár a kedves kérdező ezzel az utcán leszólítással... Nem lehet csak úgy leszólítani valakit, mert tetszik. Ehhez először is jeleket kéne adnia a lánynak, amire az utcán, amíg elmész mellettem nem biztos, hogy van időd. Egy parkban vagy buszon teljesen más a helyzet, de még úgy is eléggé nagy falat ez legtöbbünk számára, és nem azért mert töketlenek lennénk, hanem mert igen könnyen le tudja húzni az illető az önbecsülésünk, ha nem úgy alakul... Szóval kicsi az esélye rá, hogy csak úgy jövet-menet bárki is leszólít.
2012. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Engem buliban szólított le az illető :) De nem is szólított le, hanem odajött és elkezdett valami poént mesélni, de rohadt jó volt :D Következő alkalommal megkérdezte, hogy mit gondolok, közeledhetne-e :) Erre azt mondtam, hogy nem bánom, telszámcsere, és váltottunk pár smst mire megkérdezte a nevem :DDD

De jó lenne, ha nem emlékeznék még mindig ilyen tisztán rá :)

2012. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szimpatikus csajnak tűnsz! Nem hinném h meg mernélek szólítani az utcán pl, mert úgy gondolnám h ezt tolakodásnak vennéd v ilyesmi. Nameg ha jól nézel ki akkor 95%-os valószínűséggel lenne fiúd, és ha valaki úgy próbálkozna be nálad hogy a srác is a közelben van, abból lenne balhé! :)

26F

2012. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!