Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyíregyházán vagy környékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán vagy környékén orgiában ki lenne benne?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 04:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én és Tomikám benne lennénk, bármikor bárhol.


SP voltam.

2012. máj. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha lesz 5-6 jó csaj meg én,akkor igen.

de gondolom véletlenül sem vagy nő:(.

2012. máj. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is környékbeli vagyok, ha van pár jó nő, akkor benne lennék


22F

2012. máj. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
van arra egy ismerősőm állattenyésztéssel foglalkozok, szólhatok neki hogy adjon kölcsön 7tyukot meg 10kecskét
2012. máj. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Mát ha itt tartunk akkor nem lesz nehéz dolgod barátom. Szabolcsba rengeteg aberrált állat van. Folyamatosan onnan jönnek az efféle kérdések.


Várd ki megérkeznek az aberrált társaid, csak lehet még alszanak.

2012. máj. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Anyád biztos benne lenne, úgyis minden nap szoktam látni a sarkon a Guszevben. Mások csak úgy hívják a gonorrhea királylány.
2012. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kettőnek üzenem , hogy jelzőiket, saját jellemzőiket ne osztogassák, s saját színvonaluk polcát ne fosztogassák :)
2012. máj. 1. 17:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Ugye nem baj, hogy anyám szidása miatt jelentést tettem a moderátoroknál? :)
2012. máj. 1. 22:35
 9/11 anonim válasza:
Engem érdekel ird le üzibe miről van szó Nyiregyi vagyok!
2012. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na csak mondtam hogy jelentkezni fognak. :))) Kicsit sokkág tartott de jelentkezett:) Szerintem azért tartott ilyen sokáig mert kezelték a nemi-betegségét az utóbbi parti után:)))))
2012. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!