Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemeények,  tanácsok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemeények,  tanácsok?  Mit tegyek, mit ne?  14/L

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy srácot. Szoktam menni kocogni és ot volt a focipályán, amerre én szoktam menni a régi osztálytársaimmal. Az egyik osztálytársam odahívott, hogy beszálgessünk, megkérdezte, hogy hány éves vagyok, aztán a fiúk mentek játszani, ő pedig leüllt mellén és beszélgettünk ilyen alap dolgokról hogy hany éves, suli, stb.. Aztán jött az eggyik barátnőm, akinek a barátja ennek a srácnak (legyen B) a legjobb barátja. Beszélgettünk, aztán haza mentem.Másnap megint mentem arra, bevallom B miatt. Ott volt ismét a barátnőm a pasijával, aki azt kérdezte, hogy elkérte-e B a számomat, erre nemleges választ kapoo tőlem :p . Ez meghalotta B és kicsit leszidta, amikor nem figyeltünk. Aznap este bejelölt fb-n és már vagy 4 napja beszélgetünk. El akart hívni a strandra , de sajnos nem tudtam menni. Tegnap azt mondta, hogy milyen jó lenne sétálni, ezt olyan éjfél fele chaten, én pedig majdnem kiszöktem vele, de azért mégsem mertem.... (: . Amikor egyhelyen vagyok vele mindig néz és tényleg jófej stb..

2012. máj. 1. 10:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez a srác hány éves?
2012. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
16
2012. máj. 1. 10:25
 3/17 anonim ***** válasza:
És mit vársz válasznak? Nincs vele semmi gond szerintem...hajrá
2012. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Őszitén, magam sem tudom. Beleszerettem, nem is kicsit, és én eddig sose voltam benne ilysmiben, hogy éjjeli séta... . Nem tudom  hogy jó-e vagy nem. Ha összejön, akkor ő lenne az első barátom. :x
2012. máj. 1. 10:32
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
éjjel ki akartál szökni vele, kurni?
2012. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
utolsó: a kurás és a sétálás között én különbsége szoktam tenni...sztem neked is ezt kéne tenned.
2012. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

de ez a hülye kis ribi tiszta gyagya.

mégis hova menne éjjel, éjnek évadján sétálni?

rendőrök meglátják úgy megbüntetik őket, hogy szép lesz nézni.

2012. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Valahogy most nekem is ez van a fejembe, hogy nem gondol-e majd egy olyan kis könnyű vérű lánynak, mert bármilyen furcsa is sose voltam olyan és nem is akarok.
2012. máj. 1. 10:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneket kér tőled, hogy éjfélkor menjetek el sétálni, és jó fej, meg minden. Simán lehet, hogy te is tetszel neki. Vagy az is lehet, hogy csak barátként tekint rád és csak azért ilyen kedves, de ennek kicsi az esélye. Szerintem legyél vele minél többet. De azért ne add olyan könnyen magad, hagyj neki lehetőséget, hogy megszerezzen.
2012. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megígértettem vele, hogy nem mondja el senkinek, hogy kikakartam menni, és azt is tudja, hogy apum elég szigorú. Mit tegyek, mert elég félénk vagyok, még ha nem is ez tűnt ki az egészből, nem is tudom mi ütött bele, talán az, hogy többet akarok vele lenni, nem tudom...
2012. máj. 1. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!