Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Kölyökképű srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Kölyökképű srácnak előnyös borotválkoznia, vagy enyhén borostás legyen inkább?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy egyénfüggő...


Szóval az lenne a problémám, hogy 20 éves korom ellenére eléggé kisfiús a pofázmányom és az arcszőrzetem is elég gyér, ráadásul nem is olyan erős/világos. Jó 2 éve borotválkozom, elejében naponta lehúztam, azután inkább csak hetente. Egy pár hónapja szabadjára hagytam, de esküszöm, hogy egy meztelencsiga is szőrösebb nálam...


Mit kezdjek az arcberendezésemmel? Borotváljam és fogadjam el magam kölyöknek, vagy mivel tudnám kicsit megerősíteni? Régebben a pattanások miatt hormonkezelés volt, de sosem voltam egy Csubakka. Tudom, hogy a genetika is közrejátszik, de apám fél hét kihagyás után csupa borosta. Az állkapocscsont mentén, az állon és a száj környékén jó lenne meghagyni (ha lenne mit), valahogy így: [link] - bocsánat, ennél b*zibb alanyt nem találtam... :D


Kérésre esetleg elővadászok egy képet magamról, de nem sűrűn nézek a kamerába, így csak az előnytelen oldalam látható...



2012. máj. 1. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én pl. utálom a borostát...
2012. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én csak ennyit mondanék:

[link]

2012. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
jöhet a borosta,de változó...tényleg egyénfüggő, hogy kinek mi áll jól...esetleg ha sima az arcod, lehet egy jobb frizura,esetleg komolyabb öltözködéssel tudnád ellensúlyozni a kölyökarcod:)
2012. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Remek, eddig 1-1... :Đ
2012. máj. 1. 21:48
 5/16 anonim ***** válasza:
2012. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3. válaszadó: értem, köszi a tippet! :) Egy olyasmi stílusú hajjal meg is lennék elégedve, amit a 2. linkelt. Vagy másmilyenre gondoltál? Viszonylag seggig érő homlokú vagyok, hosszúkásabb arccal. Átlagos a pofám.
2012. máj. 1. 21:52
 7/16 A kérdező kommentje:
5. : Emese, hát itt vagy?! :Đ
2012. máj. 1. 21:53
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem valamiért a babaarcú fiúk a gyengéim, úgyhogy nyugi, és szerintem nem is én vagyok az egyetlen akinek nem feltétlenül az erős férfias vonások jönnek be. :)

Borostát utálom.

21 L

2012. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem sokféle frizura tetszik, pl ha beírod Ryan Gosling nevét a google-be és megnézel pár fotót,láthatod h pl neki nagyon egyszerű frizurái vannak,mégis nagyszerűek!
2012. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát ahogy a képen van, szerintem inkább ne hagyd meg, legalábbis nekem ez abszolút nem tetszik

akkor én azt mondom borotválkozz :)

2012. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!