Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tévhit avagy sem, hogy a SZÉP...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tévhit avagy sem, hogy a SZÉP NŐK, bunkók, felszínesek, anyagiasak, gerinctelenek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem tévhit, persze van kivétel.Ha valaki szép az mért legyen félős, visszahúzódó?
2012. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Én többségében kedves, aranyos szép lányokat ismerek, úgyhogy...

20/F

2012. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Kit nevezünk szépnek?


28/n

2012. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van egy olyan elméletem, miszerint a szép lányok már gyerekkoruk óta sok figyelmet, dícséretet kapnak pusztán azért, mert szépek. Nem tudják kezelni, hogy ennyire el vannak ájulva tőlük mások, és így az a téves képzet alakul ki bennük, hogy ők "jobbak" másoknál. És mivel már pusztán a külsejükkel képesek "elámítani" valakit, így nagyon nem is akarnak mélyebben látni ennél. Minek? És ezért felszínesek, mert az ő esetükből kiindulva leragadnak simán a felszínnél.

Anyagiasság és gerinctelenség pedig egyszerűen abból áll, hogy mivel nem igazán merülnek el az érzelmekben, érzésekben és ennyire könnyen elérhetnek bármit (lábaik előtt hever a világ) ezt ki is használják.

2012. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Ja, bocs, az kimaradt, hogy nem általánosítok, mert nyilván nem minden szép lány ilyen, de sajnos gyakori eset...
2012. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
szerintem azok,akik ezt állítják, nekik ez a tapasztalatuk,és van ilyen is,meg olyan is.Semmit és senkit nem lehet általánosítani,mivel minden ember egyedi.
2012. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Én nem vagyok beképzelt, a szép kategóriába sorolnám magamat. Persze adott szituációba bunkó vagyok, pl, bulizni voltam a pasi úgy indított, "hogy jó segged van jössz dugni" na erre már bunkón reagáltam, a másik amitől herótom van, ha a szőke hajam alapján rögtön beskatulyáznak a "buta szőke cicamica, aki apuci pénzét szereti költeni" na annak előadom a szőke nőt. De viszont aki tényleg meg akar ismerni annak a valódi énem adom, aki kedves, aranyos, humoros és ha a kvantumfizikáról akar beszélgetni ahhoz is hozzá tudok szólni. Vannak sokan akik tényleg szépek és bunkók. Amúgy ránézésre engem is hittem már annak, mert olyan fejem, de hát ezen nem tudok változtatni "made in apám meg anyám", de amikor megismernek akkor már visszavonják.
2012. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

tévhit. De megadatik nekik, hogy válogassanak és kihasználják a szépségüket ahol lehet, és ez nem mindenkire hat pozitívan. Van, aki nem bírja ezt kezelni és elszáll magától.

Általánosítani lehet, de nem érdemes. Pl. gazdagok, kigyúrtak, stb. Vannak köztük ilyenek és olyanok is.

2012. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Diavolino44 ***** válasza:

Mariantorral nagyon egyetertek!!!

Ha a lany nem is bunko, nem is felszines vagy anyagias akkoris tudni fogja hogy o akarmikor talalhat maganak egy pasit, nem fog a kapcsolatert tulsokat teperni teperjen a ferfi elvegre oruljon h vele vagyok, mert akarki massal lehetnek. Az igazi aranyhalak 17-18 eves korukban kezdenek odafigyelni magukra, akkor nincs ez a jellemtorzulas.

2012. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
persze, hogyne.. Hogy lehetnek ilyen retardált emberek, mint Te :'D
2012. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!