Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran szakad ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran szakad ki az óvszer, és ha kiszakad akkor az mennyire látszik?

Figyelt kérdés
A barátommal nemrég feküdtem le először. Nemhiszem, hogy kiszakadt az óvszer mert semmi nem látszott igazából rajta és nemis folyt ki belőle semmi... csak mivel tapasztalatlanok vagyunk ilyen téren eléggé aggódik bár énis megnéztem és nemláttam rajta semmit ő pedig mégiskétségbe van esve. Szóval azért kérdezem ezt,hogy tudjam alkalmazzunk e más módszert is, és, hogy tisztában legyek vele, hogy néznek ki a dolgok ha baj van... Köszönöm a segítő válaszokat előre is

2012. máj. 3. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
csak azért aggódik, hogy te is elkezdj, és majd szed tabit, aztán ő gumi nélkül élvezkedhet
2012. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szedj**
2012. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Az óvszer ritkán szakad ki.

Nekem 7 év alatt egyetlen alkalommal, de menet közben. A gumi hosszában, jól láthatóan szakadt fel.

2012. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nem az ilyen sunyiban eltervezgetős fajta csak szerintem nagyon fél hogy mit tennék ha mégis.. és megnyugotam hogy ha tényleg elszaka akkor jól látható. köszönöm a gyors válaszokat :)
2012. máj. 3. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 6 év alatt egyszer se
2012. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pedig itt gyk-n elég sokszor írják,hogy kiszakadt és akkor mi legyen meg hasonlók...
2012. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én se értem, hogy gyakorin miért ilyen gyakori a gumiszakadás. Sztem a kérdések felénél csak b.sztak védekezni, de nem akarják hallgatni az osztást.

Nekünk rendszeres szex mellett 6 év alatt egyetlen egy darab sem szakadt el.

2012. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 év alatt egyszer sem! Ésszel kell gumiban csinálni és akkor nem szakad ki.
2012. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát de ha nem használtunk volna gumit akkor mért éldekelne hogy nz ki kb mikor elszakad-.-? na mindegy akkor mindent szakszerűen csinálunk majd és reménykedünk h nemlesz semmi :) köszönöm a válaszokat
2012. máj. 4. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!