Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mitévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Aminap történt, hogy az utcán, előttem pár méterrel találkoztam az osztály legjobb csajával. Köszönni is akartam neki, de véletlenül elestem, rá a csajra, aki beleesett egy halom szarba.


Én elfutottam, nem tudom, mit csináljak, holnap hogy megyek így suliba? Kérlek segítsetek! (nem hülyéskedtem)



2012. máj. 3. 22:07
1 2
 1/14 -=Koldus=- ***** válasza:
Nem unod még? -.-"
2012. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Válaszolj rendesen.
2012. máj. 3. 22:08
 3/14 anonim válasza:
Unalmas vagy a kamu kérdéseiddel.
2012. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nos, szerintetek? Én arra gondoltam, hogy kiengesztelem őt azzal, hogy veszek neki egy Snickerset.
2012. máj. 3. 22:11
 5/14 anonim válasza:
Inkább dugd meg.
2012. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Beleesett egy halom szarba....... Áááááááááááááhh beszarás, de amugy szerintem egyszerűen kérj bocsánatot, de ne azért mert szaros lett, hanem azért mert elfutottál.


Ha meg kamu akkor dögölj meg.

2012. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu. És ha pofon vág holnap? Adjak én is neki egy pofont?
2012. máj. 3. 22:18
 8/14 anonim válasza:

Beleesett egy halom szarba....... Áááááááááááááhh beszarás, de amugy szerintem egyszerűen kérj bocsánatot, de ne azért mert szaros lett, hanem azért mert elfutottál.


Ha meg kamu akkor dögölj meg.

2012. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Múltkor rám jött a fosás, de az a fajta, ami hirtelen, váratlanul jön, és ha 30 másodpercen belül nem jutsz el WC-re, akkor beszarsz.


Na ez volt velem az utcán odafostam. Kicsit megnéztek az emberek, de elfogadták, tudták, hogy ez bárkivel előfordulhat. Majd elmentem, hátranéztem, és akkor láttam, hogy egy csávó véletlenül belelöki a csajt a szaromba. Ezek szerint te voltál az.

2012. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fogd rá a 9. válaszolóra elvégre ő szart oda, te mwg azért futottál el h kérdőre vond.
2012. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!