Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nem borotválom és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nem borotválom és nem is vágom rövidre az intimszőrzetem? 21F

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele hogy nincs bárátnőm tehát senki se látja csak én. De mi van ha mondjuk az öltözőben meglátják hogy nagyon szőrös? Kinevetnek érte vagy azt gondolhatják hogy igénytelen vagyok?

Egyebként adok magamra. Az arcszörzetemet borotválom rendszeresen és a hónaljamat is, különösen nyáron. Figyelek arra is hogy jól álljon a hajam és nem vagyok büdös.


2012. máj. 4. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nem gáz,max ollóval igazítsd meg,ha nagyon dzsungel és öltözőbe mész
2012. máj. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párom 24 éves, és ő sem borotválja, nem is vágja rövidebbre, teljesen természetes neki ott lent. Engem abszolút nem zavar. Felhozta már, hogy leborotválja, de kiderült, hogy csak miattam akarja, úgyhogy mondtam neki, hogy miattam nem kell, én így szeretem, így fogadom el. Mindig tiszta, ápolt, ez a lényeg. Ha neked jó úgy, ahogy van, akkor ne foglalkozz mások véleményével.
2012. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Diavolino44 ***** válasza:

En nem erzem h tul sokat foglalkoznek a kulsommel. De nalam az alap ha van csajom ha nincs hogy 2-3mm esre vagjam. Nem budosodik annyira, tisztabb erzes nyujt. 2-3 hetente fel perc nem a vilag vege..

Meg mi van ha osszejon egy nem vart kaland akkor meg nagyon ciki a dzsungel.

2012. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én párom se borotválja vagy vágja le. Neki úgy kényelmes, én meg nem szólok bele, mert az ő teste, az ő szőre, hadd legyen olyan, ahogy neki jó. Engem nem zavar. :) És egyáltalán nem igénytelenség. Az igénytelenség az, ha valaki pl. nem mosakszik vagy nem vált gatyát.


24/l

2012. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig nyírva/borotválva kb. 2-3 centivel hosszabnak tűnik :)
2012. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem várt kalandtól nem kell "tartanom". Eddig se voltam a nők kedvence.

Lehet hogy hosszabbnak tűnik de mivel csak én látom ezért mind1.

2012. máj. 4. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
És különben is, csak hosszabbnak tűnik, de nem lesz hosszabb. Akkor ez olyan, mint a push up melltartó, ami a férfiak szerint csalás.
2012. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!