Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 17 éves lány vagyok. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves lány vagyok. Az élettársam biszex és jobban vonzódik a férfiakhoz mint hozzám. Azt mondta hogy mint nőt engem szeret és nem akar el veszíteni de úgy érzi hogy boldogtalan és titokban egy férfi párt keres. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 08:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Lépj ki minél hamarabb a kapcsolatból! Minél többet vársz, annál rosszabb lesz.
2012. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Minél előbb lépj ki a kapcsolatból, hisz boldogtalan veled, ergo nem szeret, mást akar. Jó ez így neked???
2012. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De nem akar el engedni, volt már róla szó hogy vége de a végén mindig egymás mellet kötöttünk ki. én nagyon szeretem, és még gyűrűt is kaptam tőle =(
2012. máj. 4. 08:49
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs más választásod, neked kell kilépni ebből a kapcsolatból. A "párod" boldogtalan, és gondolom te is az vagy. Sajnállak, mert nehéz helyzetben vagy, de én a helyedben lépnék.
2012. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehet hülye vagyok de inkább meghalnék, tudom hogy ez így nem jó de szeretem őt és reménykedem benne ='(
2012. máj. 4. 08:58
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

ma 08:58


Akkor meg bocs, de minek írsz ki kérdést, ha eleve eldöntötted, hogy homokba dugod a fejed? ^^


Figyi, ez egy olyan helyzet, amiből nem lehet jól kijönni. Legalábbis neked 100%, hogy nem. 17 éves vagy, tudod mennyi jó pasi szaladgál odakint, akik heterók, és nem a hátad mögött akarnak pasikat becserkészni?!

2012. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

És az jobb lesz, ha majd ő dob, mert talál magának mást?... Akkor mennyivel leszel boldogabb?


Bevallotta, hogy lecserél az első adandó alkalommal - most még nem, mert nem talált mást, de amint talál, de repülsz. Jó kis kapcsolat, tényleg.

2012. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
aki volt már tényleg szerelmes az tudja nehéz a döntés, a másik a rosszindulatú kommenteket tartogassa meg mindenki magának nem vagyok rá kíváncsi, nem nem lehet minket megnézni akció közben! azért írtam ki ezt a kérdést mert tanácsra van szükségem nem pedig lebaszásra.
2012. máj. 4. 09:36
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsolni csak azt lehet, hogy kezdj el kifelé kacsingatni a kapcsolatból. Nem az ő beállítottsága miatt, hanem mert azt mondta, hogy amint talál hímnemű partnert ott fog hagyni.
2012. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ő ezt nem mondta nekem, hanem nyomozgatok utánna és látom h párt keres "mert hiányzik neki a boldogság"
2012. máj. 4. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!