Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemből hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből hogyan lehetne igazi barátság?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, egyéb okok miatt nem teljesedhet be ez a szerelem, de én nem szeretnék veszekedni, elég feszült néha a viszonyunk, de szeretnék a későbbiekben is kapcsolatban maradni vele.

Ha beszélgetünk egymással, néha elmegyünk a baráti társasággal együtt bulizni de megtartjuk a határt (amit elég nehezen tudok megtenni) akkor ez működhet? Vagy csak álmodozom?


2012. máj. 4. 09:31
 1/6 ASOT ***** válasza:
100%

van ahol működhet van ahol nem...


Ahol működik ott sem örökké!

Előbb vagy utóbb, lehet h 6 hónap múlva , de ha nem lesz egyikőtöknek sem senkije, akkor egyikőtöknél úgy is elő fog tőrni ezaz érzés, és nem tud meglenni majd a másik nélkül!

2012. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fordítva normális - szerelmes vagyok belé, és a barátom. Ha csak szerelmes vagyok, és nem a barátom, akkor az eléggé gyorsan elsüllyed (amint elhal az első lángolás...)
2012. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sehogy.

álom.

a határ, nemfog megmaradni, főleg ha együtt bulizok...

pia, oldott hangulat, stb stb...és már arra eszmélsz, hogy dugod, vagy dugnak, (attól függ normális esetben ,hogy fiú vagy vagy lány) a disco mögött, vagy a wc ben...

2012. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kár, hogy ennyire szeretem mert csak szenvedek nélküle. Azt gondoltam, ha így néha egy kicsit találkozgatunk, könnyebb lehet túllépni rajta. Ezek szerint nem így van.
2012. máj. 4. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerelemből akkor lehet barátság, ha

1. soha sem szerettétek egymást

2. még mindig szeretitek egymást, csak balfácánok vagytok


Melyik tetszik jobban?

2012. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyik sem tetszik. Az lenne a legjobb, ha a szerelmem lehetne.
2012. máj. 4. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!