Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mell 20 éves kor felett is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mell 20 éves kor felett is megnőhet még?

Figyelt kérdés
Olyan vagyok, mint egy deszka, és nagyon zavar..
2012. máj. 5. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
kizárt, marad a szégyen vagy a plasztika
2012. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha hízol,akkor esetleg...De nem érdemes,fogadd el magad,törekedj rá,hogy a tested többi része legyen szép!
2012. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szülsékor, amúgy nem.
2012. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Képet kérünk a véleményezéshez!
2012. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sose bánd! Vannak, akiknek a kkisebb mellű csajok tetszenek. Nem minden a kebelméret ;)
2012. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha vékony vagy akkor lesz olyan pasi akinek tetszeni fogsz.
2012. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én kifejezetten szeretem a kis mellű lányokat, a nagy mell már csak azért is rossz mer ha életvégéig tartó a kapcsolat akkor nem szeretném azt látni ahogy dekázik velük.

a kis mell meg lehet szép, feszes, olyan kis imádni való.

2012. máj. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de ha küldesz képet mondhatok rá kritikát vagy tanácsot ha szeretnéd, nálam az első az arc.
2012. máj. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen! De inkább legyen egy nőnek lapos melle, mint lógós csöcse, nekem ez a véleményem. És sajnos a nem plasztikázott női mellek nagy része inkább egy bőrdudához hasonlít az én szemszögemből. Ha pedig úgy érzed, hogy egy nagyobb mell magabiztosságot ad Neked, akkor csináltasd meg őket nagyobbra és meg van oldva a dolog. :)


24F

2012. máj. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!