Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyképű, komplexusos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyképű, komplexusos pasiknak beszólogató csajok sok pofont kaptak az élettől?

Figyelt kérdés
Egy pszichológusi vélemény szerint azért lett sok csaj flegma, mert sok pofont kaptak az élettől, és úgymond így kompenzálnak. Igaz ez?

2012. máj. 5. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez 1 baszott nagy hülyeség.

egyszerűen csak el vannak telve maguktól és nem tetszik nekik az, hogy a fiúk úgymond semmibe veszik őket.

2012. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a komplexusos után egy vessző kéne következzen különben a pasikra vonatkozik.Egyébként meg van köztük olyan is,de szerintem megtalálható egy másik alfaj is...:

A korunkban a tini években a nők dominálnak.Ez annak köszönhető hogy itt a fiúk még izgatottabbak,és a nők oldalán van a sok szépítkező készlet is ,ami által természetellenesen szépek tudnak lenni.Az ilyen nagyképű p*csak úgy alakulnak ki hogy egyszerűen unják hogy körberajongják őket,úgyhogy leugatnak mindent.Azonban aki így viselkedik az általában másban is elengedi magát ,mert "megteheti" és végül nem sokra viszi,és kapja a pofonokat.

2012. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A "sok pofont" kapnak az élettől elég flegma.. Kicsit pontosíts, vagy linkelj be valami cikket, tanulmányt.
2012. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sok pofont kaptam az élettől, és azokkal vagyok flegma, akik paraszt módon viselkednek velem, felb asszák az agyamat vagy tinipic sák lenéző módon mérnek végig, mert "én már felnőtt vagyok"....

19/L

2012. máj. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja igen, és barátságos vagyok mindenkivel.
2012. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A nagyképű pasikon, Drágám, nem látszik, hogy komplexusosak. Csak az látszik rajtuk, hogy nagyképűek. És hogy bunkók. Meg hogy tiszteletlenek. Ha valaki bunkó velem, az milyen alapon várja, hogy kedves legyek hozzá? Ez nem kompenzálás szerintem. Inkább jogos reakció.
2012. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

"Szerintem a komplexusos után egy vessző kéne következzen különben a pasikra vonatkozik."

Hoppá. Akkor nem értettem a kérdést, mert félreérthetően lett megírva? De akkor meg honnan tudod, hogy egy csaj komplexusos? Rá van írva a homlokára? Beszól, beszól. Kész. Ha érdekel, miért, kérdezd meg tőle.

2012. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen előítéletesek.
2012. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nagyképű csajok, akik komplexusos pasiknak szólnak be
2012. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha jól értem
2012. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!