Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vonzódsz egy bartátodhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzódsz egy bartátodhoz (fiu, lány) vagy egy olyan emberhez akit nem régen ismersz akkor ha bizonyos ideig nem találkozol vele akkor a vonzalom csökkenhet, elmulhat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak még jobban hiányzik...
2012. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét.
2012. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is az előttem szólókhoz csatlakozom :-)
2012. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eleinte őrülten hiányzik, de később idővel az emlékek fakulnak és vele az érzelmek is. És az is lehet, közben jön valaki és elfeljted.


Ha ilyen kérdést teszel fel, akkor gondolom te az a fél vagy, akihez vonzódik a "barát". Ha így izgat a dolog, akkor neked sem közömbös. MIért nem keresed?

Ha legalább telefonon felhívod párszor, azzal lehet élénkíteni a dolgokat.

2012. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ha legalább telefonon felhívod párszor, azzal lehet élénkíteni a dolgokat."


Csak ahhoz meg guba kell, maxi sok.

2012. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért várod meg, hogy elfelejtsen? Keresd meg! És, ha ilyen szépen elmondod neki is, ki tudja mi sül ki belőle, végül is vonzódik hozzád.
2012. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy napi 2 órát csevegjen telón. Egy hogy vagy bőven jól esik, de akkor még jobb az sms.


Hogy vagy, mi újság....stb!


23/N

2012. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az SMS a másik felet "kötelezi" költekezésre, tehát nem egészen etikus megoldás. Ha meg nem válaszol, akkor az okoz kellemetlenséget.
2012. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Hosszú ideje távol vagyok attól aki tetszik és egyre csak nő az iránta érzett vágy... Bár ha nem beszéltek semmilyen módon akkor csökkenhet.
2012. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!