Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elegem van a pasikból!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elegem van a pasikból! Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom, de nem is akarok, annyira megutáltatják magukat! Folyamatos zaklatásnak vagyok kitéve. Eleinte kedves bókok vannak, később részletes beszámoló arról hogy miről fantáziálnak velem kapcsolatosan! És félek is egy kicsit. Egyszer egy alak este letámadott. szerencsére tökön rúgtam és eltűntem onnan.

Nem akarok semmi testiséget, de szinte zombi módjára nyomulnak. túlságosan sokan. Az is furi, hogy pl csak 22 éves pasik nyomulnak. pont 22. az összes.

azt hiszem valami könnyű esetnek gondolnak. a külsőm miatt.

egyszer hirtelen felindultságból megkérdeztem az egyiktől, hogy emlékszik-e a Cukorfalat című film végére. ( mutogatni akarta a kukiját)

Elegem van.

Még a végén leszbikussá válok!



2012. máj. 5. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
szóval idejöttél, hogy elsírd, milyen jó nő vagy és 16 éves létedre csupa 22 éves f@sz legyeskedik körülötted. minden elismerésem azoknak a half@szúaknak...
2012. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

háát igen.

mindenkinek meg van a maga keresztje.

meg kell oldani a problémákat vagy így vagy úgy.

de ne legyél már leszbi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rájuk és mondd bocsi nem szeretnél kapcsolatot. Ha még mindig nyomulnak töröld le őket, ne találkozz velük mittudomén. Korai hogy 16 évesen neked mindenből eleged legyen...
2012. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyugi! Vannak normálisak is, mint például én csak valamiért nekem se úgy jönnek össze a dolgok ahogy kéne! :S


19F

2012. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
első: nem tartom magam jó nőnek. pl mellem meg seggem se éppen bomba :/
2012. máj. 5. 22:35
 6/13 anonim ***** válasza:
"Az is furi, hogy pl csak 22 éves pasik nyomulnak. pont 22. az összes." 22es csapdája ?:D na viccet félre téve nem lehet hogy okot adsz nekik a nyomulásra?kelleted magad, flörtölgetés stb ?
2012. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a lókakit! olyan vagyok mint egy szürke egér. csak kiszúrnak vmiért ::/
2012. máj. 5. 22:45
 8/13 anonim ***** válasza:
mostmár értem miért ilyen elutasító néhány lány,mert már felb*szták az agyukat a sok csicska
2012. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kerüld el őket jó messzire, mást nem nagyon tudsz tenni.
2012. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
járj kűzdősportolni _D
2012. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!