Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándító ha lekerül a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító ha lekerül a ruha és más kép mint vártad?

Figyelt kérdés

Kérdésem arra vonatkozna, hogy mennyire kiábrándító az, ha ruhában tetszik egy nő, de mikor együttlétre kerülne sor és lekerül a ruha akkor egyértelmű jelei mutatkoznak, hogy az illető már édesanya.

Konkrétan mell és has bőrelváltozásokra gondolok. Mellnél szoptatás nem éppen előnyös hatása illetve hason kinyúlt és terhességi csíkos has.


Súlyban sikerült leadnom a felszedett +kilókat, de sajnos NÉHA még az is zavar, ha a férjem melltartó nélkül lát.


Megérte, nem azt mondom, tudom, hogy ez a szoptatással együtt jár és egy percig sem bánom, hogy mindkét gyereket 1,5 évig szoptattam, de az is biztos, hogy az önbizalmamnak nem tett jót a változás.



2012. máj. 5. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
hú, hát én undorodnék az ilyentől, ezért nem akarok soha gyereket, meg feleséget
2012. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
s férjed előtt ne érezd rosszul magad, mert olyannak szeret, amilyen vagy, és már nem a tökéletes kell neki, hanem te, mert te lettél számára a tökéletes! ezért a férjed, és ezért szültél neki gyereket... ne érezd rosszul magad ;)
2012. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándító, de ha szeret a férjed, nem számít. Az én feleségem is szült kettőt, a nyomai rajta is látszanak egy kicsit, de ilyen a női test. A férfiak meg kopaszodnak és elhíznak...
2012. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Oltsd le a villanyt. Probléma megoldva.
2012. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat!


A baj, hogy a probléma nem csak a "világossággal van". Igazából néha már nem az igazi a kapcsolatunk és egy nagyon picit ez is visszatart attól, hogy lépjek, mert tartok tőle, hogy nem lesz még egy pasi, akinek így is kellenék.

Most persze nagyon leegyszerűsítettem dolgot, ez igazából nem szempont, hogy vele maradjak, de azért gondoltam megkérdezem mi a véleményetek erről Nektek pasiknak.


Akkor is ennyire kiábrándító ha egyébként egy dekoratív, csinos, vékony, ... nőről van szó?

2012. máj. 5. 23:03
 6/17 anonim ***** válasza:
Látatlanban azt mondom, hogy biztosan kellenél más pasinak is. De azért gondold ezt át, kérlek. Biztos nem lehet helyrehozni a kapcsolatotokat? Gondolom, a férjed teste sem olyan már, mint amikor összejöttetek x éve, ennek egy házasságban nem szabadna ilyen súlyosan esnie a latba.
2012. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
minden estben
2012. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam is, ez nem szempont igazából, csak persze megfordult a fejemben, hogy mi lenne ha lépnék ... vajon kellenék-e még más férfinak vagy sem.

Eléggé mély ponton van a kapcsolatunk egy ideje és ő azt mondja nem zavarja, ami tudom nem teljesen igaz, de nyilván nem akar megbántani, főleg mert tudja az okát is.


Azért biztos nagyon visszatartana ez is egy új kapcsolattól, főleg ha az illetőnek nincs is gyereke és nem érezheti 100%-ban át mi is az oka ennek a külsőnek, hogy mi jár együtt egy nőnek a szüléssel...

2012. máj. 5. 23:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, már megint nem is tudják mekkora előnyben vannak azok akik megengedhetik maguknak a plasztikát ...
2012. máj. 5. 23:30
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok megint: fura dolog ez, persze megérti ezt egy normális férfi, de azért jobban tetszett nekem is a feleségem teste, amikor még szülés előtt volt és hibátlan... Én pl. felajánlottam a feleségemnek a plasztikát, de rábízom, akarja-e. Mert nem biztos, hogy jó bolygatni a testet. Nekem így is, úgy is kell a feleségem, mert szeretem.

Mélypont nálunk is volt persze. De mindent újra lehet kezdeni, energiát kell belefektetni, érdemes. Most megint felfelé ívelő szakaszban vagyunk, és valahol olyan megható is, hogy kicsit megöregedtünk, ráncosodik az arcunk, a testünk sem a régi már, de jól esik újra ölelni, csókolni, szerelmet vallani, összebújni... Nektek is javaslom.

Az ismerkedésnél talán frusztráló lehet, de gondolom nem 25 éves fiúkkal ismerkedsz, akiknek csak gazella testű, tökéletes mellű 18 évesek kellenek...

2012. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!