Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallgassak a megérzésemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a megérzésemre, vagy engedjek a csábításnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, két hete bejelölt fb-n, előtte egyszer találkoztunk az egyetemen, de akkor sem beszéltük. Legalábbis én egyszer láttam, ő elvileg többször. na mindegy. nézegettem az adatlapját, üzenőfalát, és elég egoistának tűnik. a lányoknak mindig úgy válaszol, hogy hozzáteszi, hogy drága, édes, stb. beszélgetünk is chaten, úgy teljesen normális pasinak tűnik. nem tudom, nagyon megfogott valamiért. már akkor is amikor élőben láttam. igazából ilyen férfias férfivel még nem volt dolgom. legalábbis számomra az. most találkozni akar. valami azt súgja, hogy ő inkább ez a szórakozós fajta fiú, aki nem hűséges, és nem veszi komolyan a lányokat. de ez csak megérzés, mindenesetre nagyon tetszik, és jó lenne ha nem ilyen lenne. viszont nagyon erős ez az érzés, hogy ebből nem fog kisülni számomra semmi jó, ha közel engedem magamhoz:/ szerintetek?
2012. máj. 5. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
szerintem ha én mindig a megérzéseimre támaszkodnék, még nem mozdultam volna ki itthonról, nem lennének barátaim és nem lett volna már pár nagyon boldog kapcsolatom... ezek csak buta előítéletek, először találkozz, beszélgess, ismerkedj meg vele, és utána alkoss véleményt! ;) sok sikert, a talit támogatom!
2012. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!