Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhat valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valamit, vagy csak hitegetem ezzel magam?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm beajánlott engem egy srácnál, hogy szerinte mi összeillünk. A srác rám, elkezdtünk beszélgetni és egész jól kijövünk. Megbeszéltük, hogy eljön egy sátrazásra, ahol többen is leszünk. A mai napon megkérdezte, hogy nem akarok-e előtte még találkozni vele kettesben. Mondtam, hogy akarok, csak akkor jöjjön elém, mert nagyon béna vagyok és tuti, hogy eltévednék. Ugye így el is tudta kérni a telefonszámom, mert ez jó kifogás neki és megadta a sajátját is. Eddig minden jól alakul, de az ő exének nem tetszik az, hogy ő csajozik. A lány úgy próbálja újra felkelteni a figyelmét, hogy teljesen magába zuhant, alig eszik, ezért már nagyon lefogyott és több pletykát is kitalál a srácról. Ezek miatt a srácon úgy veszem észre, hogy kezd elbizonytalanodni, de csak ideig-óráig. Mert tényleg nagyon rendes velem, de azért nagyon ritkán, megemlíti az exét. Olyankor csak annyit mond róla, hogy már megint mit csinál magával.

Na most ezeknek tudatában szerintetek akar valamit, vagy csak barátkozik? Így van nála esélyem, vagy az ex miatt minden kudarcra van ítélve?


2012. máj. 5. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
barátkozik, ne is álmodj róla
2012. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem valamit akar, de még bizonytalan. az exet ne nagyon emlegesd a társaságában, inkább ismerjétek meg egymást :) még bármi (akár valami komoly is) lehet ebből.
2012. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van nála esélyed!

férfi szemmel: még a sátrazás előtt be akarja biztosítani magát, mert egy közös tali nem túl jó első randinak, vagy ismerkedni

lehet, hogy elbizonytalanodik, de ezek szerint kitart melletted, és nem kell neki az exe, de mivel jártak, így bántja a dolog


nem hinném, hogy csak barátkozni akar, mert akkor nem hívott volna el, nem kérte volna el a számod, stb. stb.


sok sikert! ;) ne gondold túl a dolgokat

2012. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy kis felelősségérzete amit a luvnya kihasznál, a srác meg kicsit tapasztalatlan. Jobban fél ő attól hogy te lépsz le. Nyugi, hívd el valami normális helyre, akar az téged.
2012. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!