Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küzdjek érte, vagy még se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte, vagy még se?

Figyelt kérdés

Van 1 srác aki nagyon bejön..Állandóan ő jár a fejemben,semmire se tudok koncentrálni..

Minap beszélgettünk chaten és kiszúrtam,hogy valami bántja..Először nem akarta elmondani,de utána még is leírta mi bántja..Azt mondta olyan mint ha együtt lennénk,de még sem.S ez bántja,de parázik a távolságtól,és hogy nagyon szeret.

De ma olyan furi volt,alig szólt hozzám.S nem mondta el mi bántja.Nekem meg nagyon fáj,az hogy ott lebeg felettem az a gondolat,hogy elveszíthetem.Tanácstalan vagyok nagyon.Vajon el kéne engednem,vagy küzdeni kellene?


2012. máj. 5. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Küzdj!
2012. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést

ti most jártok?

ez távkapcsolat, vagy mi?

mennyire komoly a dolog?

hány évesek vagytok?

mennyire gondolod komolyan?

és ő mennyire gondolja komolyan?

2012. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem járunk!

Ez bonyolult mert én leköltöztem az ország túlsó felébe,de az otthonom ott van ahol ő lakik.Ez a távolság csak átmeneti.

Az a baj,hogy mind a 2-en félünk de nem tudjuk mitől!

Én is és ő is komolyan gondoljuk,csak nem értem miért volt ma ilyen,holott úgy volt hogy a hónap utolsó hétvégéjén talizunk.Mert megyek haza.

Nem vagyunk már gyerekek,én 26/L és 24/F

2012. máj. 5. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt tenném:ha a távolság 40-50 kilóméter volna vagy több nem próbálnám fent tartani a kapcsolatot,sosem tudhatjuk milyen világ jön,őszintén:mi a biztosíték hogy amíg csak szeretitek egymást és vágytok egymásra mindig adott lesz a lehetőség hogy elérjétek egymást?Én nem vállalnák be többet.A ti életetekről viszont döntsetek ti.
2012. máj. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!