Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet az utcán meztelenül sétálni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 05:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld ki.
2012. máj. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Lehetni,lehet,csak közszemérem elleni cselekményt követsz el, ami súlyos büntetést von maga után.
2012. máj. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Miért? Nem lehet?

Lehet, csak tilos!

2012. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3%
Mert emberek vagyunk, és nem állatok.
2012. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet csak bevisznek :D Miért nem mész ki egy nudista strandra?
2012. máj. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Jobb ez így.

Ha lehetne, akkor mindenki megtehetné.

Meztelenül mászkálnának a magukat 20 évesnek gondoló vén nyanyák, a kövérek, a szőrösek, stb... Nem kíváncsi erre mindenki.


Főleg télen, -10 fokban nézném meg, ahogy meztelenül rohangál mindenki, mert ez a divat. :D


Nekem tökéletesen elég, hogy divatba jött a cicanadrág és a hasvillantós póló. Ezeket se az veszi fel általában, akin jól áll. :((

2012. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Mert senki sem kíváncsi a gusztustalan testedre :D
2012. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet, csak akarni kell. Az utcán is lehet meztelenül sétálni, csak nem éri meg. :D
2012. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert tiltja a törvény. Vannak kimondottan nudista helyek ott szabadon mászkálhatsz meztelenül.
2012. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Lehet meztelenül sétálni az utcán csak, a rendőröket kerüld el.

Én már sétáltam meztelenül mondjuk csak nyaralóövezetben az utcán. Kint a nyaralóban nyáron meztelenül vagyunk, és egy társaság hozzánk jött be keresni egy nyaralótársat. Jó felé jártak csak egy két utcával elcsúsztak. Próbáltam elmagyarázni nekik, de nem akarták megérteni, ezért elkísértem őket, majd hazasétáltam úgy ahogy voltam meztelenül.

2012. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!