Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bizonyíthatná hogy érdemese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bizonyíthatná hogy érdemesen várakozunk egy srácra akit?

Figyelt kérdés
Netten keresztül ismertél meg. Minden nap beszéltek és minden nap keres de találkozás csak húzódik nem az ő hibájából. Meddig érdemes ezzel a gondolattal játszani hogy lejön?Szeme másról árulkodik ,nem csak unaloműzés.

2012. máj. 6. 09:31
 1/7 Dora17 ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg a nyárra szedjetek össze annyi pénzt és akkor szerintem már semmi nem zavarhat meg titeket:) max az h mégse olyanok vagytok mint a neten
2012. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"de találkozás csak húzódik nem az ő hibájából"

Ezt talán fejtsd ki bővebben...

2012. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Max 2 hónapot adj neki. Nekem volt olyan tag a neten, akivel több mint fél évig (lehet lassan 1 év???!) leveleztünk (nem randi, hanem üzleti ügyben) aztán nem lett belőle semmi. De a hitegetés állandóan ment!
2012. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szeme hazudik...
2012. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem hazudik a szeme vágyról, szeretethiányról,csodálatról árulkodik.Csak szerintem pénz hiány miatt nem tud lépni.
2012. máj. 6. 11:04
 6/7 A kérdező kommentje:
És a mai világban előfordul hogy az ember saját magát is alig tudja fenn tartani, nehogy még egy nagyobb utazást is betervezzen.
2012. máj. 6. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor te nem tudod olvasni a szemét, ha így látod :D
2012. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!