Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém az egyik tanítványom. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 11:27
1 2
 1/18 jin ***** válasza:
Egy kis helyzet leírás ?ugy lehetne értelmes választ adni
2012. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha egyetemen,akkor igen,azt.:)

Ha gimiben,akkor finoman,de ellentmondást nem tűrően leépíteném.

2012. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Szerintem Te vagy a tanítvány...
2012. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Egy kis helyzetleírás, tessék:)

Gimnáziumban tanítok, nem vagyok éppen idősnek mondható, de azért így is nagy a korkülönbség...Nem beszélgettem túl sokat a lánnyal, nem is vagyok az osztályfőnöke, de egyre eegyértelműbbnek tűnik a szememben a helyzet. Igazából a kérdést azért írtam ki, mert ugyan tudom, hogy az a helyes ha beszélek vele, viszont fogalmam sincs miképppen kéne ezt tennem, mert az a helyzet, hogy ez a lányka eléggé kivan amúgy is. Mindig központi téma a tanári beszélgetések során, elég fura lány, nem igazán tudom, hogy kezeljem:(

2012. máj. 6. 12:02
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs iskolai pszichologus, vagy lelki tanacsado? Lehet, hogy nem artana beszelgetnie a lannyal, ha tenyleg nincs tul jol...
2012. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
úgy tudom jár pszihológushoz, de az a tapasztalatom, hogy az nem mindig tud sajnos segíteni
2012. máj. 6. 12:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Meglehet hogy apakomplekszus annak ellenére hogy mint mondod fiatal vagy. Lehet súlyos családi gondjai vannak és ezért a pszichológia probléma. Rád felnéz mint tanárjára, lehet te vagy a vágyott apakép a szemében és ez mivel szexuálisan érő korban van testi érzelmi vonzalmat is szült. Benned keresheti azt a biztonságot amit otthon nem kapott meg.
2012. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem nem lenne jó, ha beszélnél vele. Épp az ellenkezőjét érné el. Bemagyarázná magának, hogy Téged is érdekel, hiszen foglalkozol vele, csak most még biztos azért nem kezdeményezel, mert tanítvány, de majd ha nem lesz az...Szerintem a legjobb az lenne, ha nagyon semleges és távolságtartó lennél vele. Tudom, hogy szeretnél segíteni, de talán ezzel tudnál a legtöbbet. Inkább kérj meg kollégát/osztályfőnökét/iskolapszichológust, hogy beszéljen vele, figyeljen oda rá.
2012. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8 vagyok, megint. Ha elutasítani szeretnéd a beszélgetésben, az nagyon nagyon megalázna egy ilyen korú leányt. Már eleve az, hogy észrevetted, hogy tetszel neki, és még kerek perec el is utasítod, nagy pofon lenne, főleg ha ilyen problémás. Ragaszkodj a tanár-diák viszonyhoz, ezt érzékeltesd vele. Jó dolog, ha felnézhet Rád, tisztelhet, ezt ne vedd el tőle.
2012. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele beszélned szerintem, viszont fontos lenne tudni, hogy miből gondolod, hogy így érez a lány, milyen jeleket ad erre?


Én fiatal lányként/nőként azt mondanám, hogy tartsd a tisztes távolságot, igyekezz ne észrevenni ilyen jeleket! Legyél távolságtartó és semleges! Nem kell vele beszélgetned erről, mert az csak mégjobban összetörné a lányt, illetve kicsit furán is venné ki magát. Tettesd a hülyét úgymond, mintha észre sem vennéd mi a helyzet. Előbb utóbb, majd csak tovább áll. :)

22/L

2012. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!