Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn kamu adatlapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn kamu adatlapot csinált az én nevemmel, ahol csúnya és valótlan dolgokat írt rólam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az én születési nevemmel van, de a bemutatkozásnál úgy írja, h egy pár infóval szolgál xy-ról (az én nevem).

Ez egy őrült, elegem van már belőle, tudom, h az exem az, most jelentsem fel? (mert más dolgokat is csinál..)


2012. máj. 6. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Írj az oldal üzemeltetőinek, hogy ellopta a személyazonosságodat. Ha kell igazold fotókkal. Törölni fogják mind a sicc.


Az exedet szerintem sząrd le, hátha ennek hatására békén hagy.

2012. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de kép nincs, csak a nevem ugyanaz, meg a bemutatkozásnál a korom, lakhelyem stb
2012. máj. 6. 12:10
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj,akkor is az adataiddal élt vissza.Én is jelentettem ilyet f.book-on,törölték is.
2012. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
jelentsd az oldal üzemeltetőinek, és mivel igazolni is tudod magad, tuti leszedik. az exednek meg mondd meg, hogy ezért fel lehet jelenteni, hiszen visszaélt az adataiddal. nem kell feljelenteni, csak xarjon be egy kicsit.
2012. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
sztem nem érdekli, mondtam már neki, ráadásul folyton hív rejtett számról és trágár smsekkel bombáz..
2012. máj. 6. 12:17
 6/19 anonim ***** válasza:
akkor jelentsd fel tényleg zaklatás miatt. valsz kap egy figyelmeztetést, vagy bírságot, nem tudom, ebben nem vagyok otthon. de legalább rájön, hogy van következménye annak, hogy egy f.sz.
2012. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2012. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
igen
2012. máj. 6. 12:30
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Basszál ki vele, új telefonszám.

Új kulcs, töröld magad a közösségi honlapokról. Új kulcs, költözz vissza szüleidhez egy időre.. egyszerűen ne ismerje a napi rutinod, szokásaid.. 1-2 hónap után megunja a gyökér. Sehogy se tudjon kapcsolatba lépni veled stb..

2012. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy városban nem lehet 2 egyforma nevű ember, aki ugyan annyi idős?
2012. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!