Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több kalkulátor szerint 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több kalkulátor szerint 18. -án vagy 19. -én lesz ovum.27-28 naposak a ciklusaim. Kislányt szeretnénk a párommal.15. -én vagy 16. -án legyünk együtt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A 'gyerekvállalás és nevelés' és azon belül a 'teherbeesés' topikban nagyobb eséllyel válaszolnak neked.

Itt ni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Úgy tudom, hogy a "kislány"-spermiumok kitartóbbak, tovább életképesek, ezért szerintem összejöhet. ;-)


De tedd fel a kérdést odaát, én még nem mélyedtem el a témában.

2012. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nő ivarú spermium lassabb, mivel XX, ezért nehezebb, lassabban mozog valamivel, szóval szvsz. 15, de sok embert ismerek, aki kalkulált összevissza és nem jött össze sose:D

Olyan ismerősöm is van, aki már a Holdállástól kezdve mindent nézett, hogy fiú legyen azt mégis mindig lányai lettek:D

2012. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is 15.ére gondoltam először.csak ott van ez a "mivan ha" 19én lesz pé-m.4 nap az már sok szerintem..
2012. máj. 6. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!