Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elcsábítani egy fiút 100%-os biztossággal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy könnyűvérű lány de a szerénykedés kevésbé áll hozzám közel, inkább akkor már az előbbihez állnék közelebb.

Eddig csak 1 srác lopta be magát a szívembe, mondta hogy így szeret, úgy szeret, mi lenne ha összejönnénk. De amikor megkérdeztem hogy miért nem jár velem akkor meg azt mondta hogy bőven elég hogy suliba együtt megyünk, együtt járunk. A barátaim (már amennyire azok) azt mondják ha össze akart volna már összejött volna velem, de én akkor is azt szeretném ha ő mondaná meg a szemembe, hogy legyen okom végre sírni.

A válaszoknál normálisat kérek, ez fontos nekem!



2012. máj. 6. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sehogy
2012. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

azért én 19 évesen csak tudnék valamit.: D

lehetőségek lennének csak nem tudom hogy kihasználni.

2012. máj. 6. 20:36
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"ha kikényszerted a vallomást, abba nem lesz köszönet" (Bródy)
2012. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem erőszakkal szeretnék bármit is elérni..

kb. a Hogyan veszítsünk el egy pasit tíz nap alatt fordítottjára gondolnék.. :D

2012. máj. 6. 20:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Téged például hogyan lehetne?
2012. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

azzal ha hasonlít rám. ha energikus, nem egy hülye fiú, ha nem hisztizik mint sokan manapság, van élete (jár társaságba, nem kocka), és nem csak kihasznál. ezek már pozitív dolgok.

ja és nem jön be ha valami nagyon romantikus típus.: D

2012. máj. 6. 21:19
 7/14 A kérdező kommentje:
elhív sétálni és beszélgetünk esetleg egy fagyit megeszünk, aztán jön magától. ilyennel lehet. pl.
2012. máj. 6. 21:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennyi kritériumnak nem felelek meg, jó lesz nekem egy szerényke is.
2012. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de még mindig nem kaptam értelmes választ.
2012. máj. 7. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Forma1 belépővel a Gold ülő tribünre tutira elcsábítod.
2012. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!